Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.02.2013, 12:45   #87
tupek
 
tupek's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: Mysiadło
Posty: 503
Motocykl: xt660r
tupek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 dni 50 min 30 s
Domyślnie

przed chwilą przeczytałem ten wątek po raz pierwszy i niestety, nie jest to dobry pomysł (tak, żeby była równowaga)

przede wszystkim adopcja to jest odpowiedzialność i zobowiązanie na czas dłuższy. nie wiem, co będzie z z forum za pół roku, daruję sobie prekognicję na lat dziesięć.
chętnie wezmę udział każdej jednorazowej/cyklicznej akcji pod patronatem forum, akcji prywatnej grupy chcących pomagać bardziej i innych przejawach filantropii. powyższej akcji nie będę torpedował ale nie poprę.

ponadto nie uważam, by taka akcja finansowana ze składek dobrowolnych była fair w stosunku do wszystkich te składki płacących. jeśli chcemy pomagać, to mamy swoje podwórko. są dzieciaki potrzebujące pomocy, których rodzice są aktywnymi członkami forum - mamy nadwyżkę, wspomóżmy ich.

oczywiście kwestia zakupu alkotestestera też gdzieś mi tutaj przebija i widzę ją jako dbanie o członkinie i członków niniejszego forum. i to powinno być priorytetem.

po trzecie, w sumie najważniejsze, uważam, że jeśli chce się pomagać, to trzeba to robić samemu bądź grupą, która cała i w sposób jednaki czuje taką potrzebę. forum jako całość nie może wyrazić takiej woli. nie mogę wziąć odpowiedzialności także za podtrzymanie takiej decyzji w przyszłości.

idea zacna
ale nie

ciepłe pozdrufki
tup
tupek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem