Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.01.2013, 18:53   #18
jumajkel
 
jumajkel's Avatar


Zarejestrowany: May 2012
Miasto: Poronin
Posty: 114
Motocykl: RD07a
Przebieg: 52tkm
jumajkel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 5 godz 25 min 26 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał radeksc Zobacz post
dokładnie o niej też myślę. Oglądałeś też Open Road? Jak wygląda porównanie?
Mierzyłem i oglądałem oba modele i jeszcze stx pro http://allegro.pl/kurtka-motocyklowa...861691063.html
Ceny w salonie wyglądały 1100 Open Road, 1400 Stx pro i 1600 Adventure. Na tej aukcji dużo taniej i od tego samego sprzedawcy. Jeżeli chodzi o jakość to Open Road ma jak sie nie mylę dwie podpinki , deszczowa i termiczną, ta termiczna taka licha w porownaniu z innymi modelami które oglądałem. Ale sama kurtka jest uszyta z dobrych materiałów. Stx pro jakoś mi dziwnie na barkach odstawała. Adventure ma też 2 podpinki ta termiczna to jakaś polarowa bluza. Po ubraniu jej w porównaniu z innymi ma się wrażenie że jest duzo cieplejsza. Ja mieszkam koło Zakopanego i wiosną i jesienią jest u nas zimnawo więc wybrałem najcieplejszą według mnie. Open Road jest fajnym zestawem jak jest ciut cieplej niż u mnie ma też fajne spodnie z szerszymi nogawkami jeszcze w kolorze szarym jest super komplecikiem ale jakością odbiega od Adventure

Cytat:
Napisał lotnik Zobacz post
jumajkel napisz coś więcej o tej kurtce, jak wygląda materiał itp skoro mierzyłes. Martwi mnie ten nieosłonięty zamek, moze rzez ten suwak woda przesiąkać. Dzwoniłem dzisiaj pod telefon z aukcji i dodzwoniłem sie do Krakowa Do Kielc mam bliżej więc chciałem jutro jechać ale mają zamknięte do poniedziałku.
Napisz tez czy mierzyłeś spodnie.
A cholera nie chciałem już czarnych ubrań
Kurtka jak już pisałem z podpinka polarową (bardzo ciepła się wydawała po ubraniu) , zamek odkryty ale jakiś jakby zalany silikonem pod nim zapinana podpinka wodna na zamek i zakładke z żepami nie ma opcji żeby przemokła, materiał zewnętrzny lekko rozciągliwy (elastyczny). Jeżeli chodzi o kolor to jeszcze jest oliwkowa ale jakaś taka dziwna.
Spodnie tylko Open Road ale o 1 rozmiar za duże bo nie było mniejszych
Ja mam jakieś stare Uvex'y i też wydają się cieplejsze. Jak by bylo w trasie tego nie wiem.
Ja też już nie chciałem czarnych. Najbardziej wizualnie wpadł mi w oko stx pro ale ten "garb" na plecach go zdyskwalifikował

Ostatnio edytowane przez majki : 02.01.2013 o 22:22
jumajkel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem