Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.09.2008, 10:09   #29
MrHW
 
MrHW's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Żernica prawie Gliwice
Posty: 108
Motocykl: RD07a
MrHW jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 godz 14 min 47 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rambo Zobacz post
o matko jaki opis. to cos powinno kosztowac z 200zł. jakoś z tego co kolega pisze na poziomie ret i metro.
Nie no nie przesadzaj. Modeka jest mimo wszystko znacznie lepsza od RetBike'a. Pierwszy RetBike jaki miałem rozpadł się po tygodniu - podobno wadliwa seria. . Reklamowałem, dostałem nowego. Niestety membrana w nim ani nie oddycha, ani nie chroni przed deszczem, w sumie nie wiem po co ona tam jest.

Ale jak ktoś ma sprawnego Retbike'a i się w nim nieżle czuje, niech lepiej kupi kondona niż Modekę, taniej wyjdzie.

Cytat:
Napisał bigos Zobacz post
Na moje to te wszystkie membrany, wywietrzniki działają dobrze tylko w umiarkowanych warunkach. W ramach umiarkowanej kasy w długim zimnym deszczu chyba tylko kondon ...
Tu Modeka (+ polar) daje radę. Sprawdzone w tym roku, rozpoczęcie sezonu w Częstochowie, ziąb + deszcz na drodze z Gliwic do Częstochowy. Wszystko suche prócz mankietów i troszkę za kołnierz pociekło ale minimalnie.

Cytat:
Napisał hubert Zobacz post
Komfort jazy w takich ciuchach jest nieporównywalny, nie ważne jak pada, po prostu jedziesz przed siebie, nie musisz bawić się w zatrzymywanie, zakładanie i zdejmowanie kondona.
Chyba przestałem w to wierzyć. Jak jest ciepło to membrana moim zdaniem nie poradzi, i tak jesteś mokry od potu cały czas (choć ja się pocę naprawdę niewiele). W umiarkowanych warunkach - masz rację.
__________________
Piotr

Ostatnio edytowane przez MrHW : 26.09.2008 o 10:29
MrHW jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem