Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.04.2012, 14:08   #33
Marcin-BB

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bielsko Biała
Posty: 1,633
Motocykl: TA 600/rd03
Przebieg: 48ooo
Marcin-BB jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 5 dni 6 godz 19 min 42 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kudłaty91 Zobacz post
widzę że każdy ma jakieś przejścia z tymi pompami.. chcę jechać na weekend w Bieszczady ale sam nie wiem, nie ufam już jej:/ 3 razy mi padła .. jakaś porażka, styki są na swoim miejscu, wszystko ładnie polutowane, nie mam pomysłów. Co dziwniejsze jak podwieszam paliwo sprawdzając pompę działa i to bardzo dobrze..
Pompa nie pada tak sobie i nie zmartwychwstaje sama. Gdzieś jest przyczyna- i to pewnie banalna. Poszukaj cierpliwie a najlepiej znajdź gdzieś blisko afrykę ze sprawną pompą i porównaj- ja obstawiam, że coś jednak jest źle poskładane. Albo zrób dokładne zdjęcia i wrzuć tutaj- może się dopatrzymy problemu.
To, że działa na "kroplówce" sugeruje, że coś nie tak z dolotem (filtr, kranik, itp.) Też trzeba przepatrzyć. Cierpliwości i głowa do góry....Taki problem to nie problem.
Bez pompy można jeździć- zasięg- w zależności od zużycia paliwa to 150-200 km. W Polsce nie ma takich miejsc żeby w promieniu 100 km nie było stacji paliw, więc się nie ma co przejmować. Gdybyś jechał na Syberię to był był problem, ale Bieszczady oblecisz bez pompy- tyle, że ze 3 razy dodatkowo będziesz tankował. Jeśli zboczysz trochę z drogi i zawitasz do Bielska to mogę tu popatrzyć na Twoją pompę- może coś poradzimy
Marcin-BB jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem