Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.03.2012, 17:57   #1743
kodanski
 
kodanski's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Szczecin
Posty: 62
Motocykl: RD07a
Przebieg: 33500
kodanski jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 19 godz 58 min 11 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krzyho0 Zobacz post
Gdyby ktoś chciał się fatygować do Tuszyna po tą afrykę
http://allegro.pl/honda-xrv-750-afri...210917071.html
to od razu mogę ostudzić jego zapał. Ja dymałem 300km na darmo ,a zaraz po mnie 2 kolesi ze szczecina.Rano cenił za nią 13500 i mało co się nie wpakowałem, teraz obniżył cenę na 12. Generalnie nie warto.Fotki są tak zrobione że dużo się z nich nie wypatrzy. Przebieg wyssany z palca, czyba że dołożyć 1 z przodu. Leżał na lewej stronie, wgniecony zbiornik, podrapana lewa owiewka miejscami ukruszona, wgniecona lewa chłodnica(nie cieknie) Na prawą stronę też coś było bo laga i plastikowa osłona są na dole zeszlifowane. Felga tylna 2000rok (opona z 2008 do jazdy) przednia felga z 1997 roku (opona 2005 rok do kosza). Na zbiorniku przy łączeniu z prawym boczkiem zdrapana lekko farba i wygląda spod niej niebieski kolor, w miejscu kontaktu ze zbiornikiem boczek czerwony. Stelaż kierunkowskazów ma ślady prostowania. Tłoczki hamulcowe w przednim kole wymagają czyszczenia. Kosz sprzęgłowy zdrowo napier.... , zdawcza jeszcze ujdzie, napęd ok. Brak ramki wydechu. Ja jazdy testowej nie odbyłem , z autopsii chłopaków ze szczecina wynikło że hałasuje 2 bieg. I pomyśleć że to wszystko przy przebiegu raptem 17tys hehhe
To ja jeden z tych chłopaków ze szczecina
Wszystko potwierdzam, a nam piwo się należy bo gdyby nie mój koleś albo godzine później bysmy przyjechali to chyba byście ją łykali
Znając życie koles znajdzie naiwnego.
kodanski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem