Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.01.2012, 20:37   #81
fxrider
Niepoprawny ideologicznie - XTZ/GS/LC4 ;)


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Józefów
Posty: 669
Motocykl: R1100GS, LC4
fxrider jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 17 godz 57 min 31 s
Domyślnie

Ja nie zapłaciłem składki. Głównie dlatego, że uważam, że nadmierne fiskalizowanie tego forum ewidentnie mu nie służy. Taki mój prywatny, cichy protest. Ale jeśli moje zapłacenie miałoby być rozwiązaniem tej kwestii to nie wahałbym się ani chwili - byłoby to tego warte.

W tej sprawie uważam, że ograniczenie składkowe jest jak najbardziej słuszne. To de facto składkowicze fundują nagrody, więc oni też powinni mieć głos decydujący o ich przyznaniu. Przez zwykłe poczucie fair-play. Druga rzecz, to to, że faktycznie w jakiś sposób utrudnia to jakieś nadużywanie zaufania przez tworzenie "fałszywych" kont. Po trzecie to Ci składkowi pokazują, że faktycznie zależy im na forum, powinni mieć więc też decydujący głos w sprawach jego dotyczących. Nie jest żaden cenzus majątkowy, bo nie wierzę, że dla kogoś opłacenie tej składki mogłoby być problemem.

A tak najbardziej to przykro mi z powodu tego jak się musi czuć Czosnek. Wiem, że ten konkurs to praktycznie od początku jego indywidualna inicjatywa, którą sam uparcie i cierpliwie zorganizował i przeforsował wbrew bezwładności i inercji.
Mam za to doń duży szacunek, bo widziałem jak to wyglądało "od kuchni".

A jeśli forum padnie to nie z powodów finansowych tylko przez brak zaangażowania.

A i jeśli kłócić się - to podawajcie chociaż jakąś możliwą do zrealizowania alternatywę. Najlepiej taką, którą sami jesteście gotowi od teraz zacząć realizować. Inaczej będzie z tego pusty, psujący atmosferę syf.
__________________
lc4.pl - nowa strona pomarańczy
fxrider jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem