Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.01.2012, 14:55   #30
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dzieju Zobacz post
Masz dziwne skojarzenia, ale pozwolę sobie nie rozwijać wypowiedzi nie dając się przy tym sprowokować do jałowej dyskusji.
Otóż ta dyskusja ma służyć kolejnym edycjom ewentualnych, podobnych konkursów i wcale nie jest jałowa.
Korzystasz z Wikipedii Dzieju? Pewnie korzystasz... A wsparłeś jej utrzymanie? Kminisz w cziom dzieło?
Wyjebie fajną relację koleś nie opłacający składki i co? Ona dla Ciebie nie będzie wkładem w forum? Będziesz moralizował dalej?...
Oczywista, nie odpowiadaj, skoro uważasz to, za jałowy dyskurs. Bądż twardy.

Ma rację Kolega pióro (znaczy zgadzam się z tym, co pisze - racja mojsza) i wcale nie mąci.

Prawda jeż też, że w takim molochu, jakim staje się te forum jest tendencja do formalizowania i w tym kontekście zastanawiam się po kiego w ogóle takie konkursy?
Ludzie tu pisali do tej pory w większości z potrzeby dzielenia się duchowego a laurem komentarze tych, którzy takowym obdarzyli.

Właśnie takimi konkursami (a na pewno ich regulaminami) tworzy się podziały. Bzdurne ograniczenia niekomercyjnego jeszcze forum (choć to iluzja), nadinicjatywa wielbiących porządek ponad wszystko... Ale... Prosze nie traktować mego głosu, jako protestu, tylko wyrażenie woli.
Jeszcze czuje potrzebę jej wyrażania, a to nie grzech.

Resume:
Takie konkursy powinny mieć finał na zlocie sympatyków FAT a nie na forum.
Tam spotka sukcesora najwięsza nagroda i to nie pod postacią kuchenki, śpiwora, czy dywanu perskiego. Tam będzie uczciwe głosowanie, co tak spędza sen z powiek nadgorliwym GTW, czy jak ich tam nazwać.
Zloty są nie w ich jurysdykcji.

P.S.
Moja składką wspieram społeczników pracujących na rzecz tego forum.
Tym samym kończe mój udział w dyskusji.

Ostatnio edytowane przez Elwood : 27.01.2012 o 08:18
  Odpowiedź z Cytowaniem