Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.01.2012, 20:32   #69
kowal73
 
kowal73's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Rzeszów
Posty: 132
Motocykl: xt 600 tenere
kowal73 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 21 godz 41 min 37 s
Domyślnie

Kochani! Czekamy z informacją o przyznaniu nr. KRS i załatwieniu innych formalnych rzeczy potrzebnych do rozkręcenia akcji pomocy. Pamiętajmy, że ona będzie potrzebowała jej długofalowo, dlatego ważne jest abyśmy stanęli na wysokości zadania. Brałem już udział w kilku takich projektach, które zamierały po kilku miesiącach - warto postarać się aby tym razem tak nie było.

W związku ze zbliżaniem się czasu rozliczeń podatkowych myślę, że dobrze by było aby uświadomić możliwie dużej ilości osób, że w ten sposób (1%) też można pomóc. Dlatego proponuję wykonanie specjalnego bannera i powieszenie go na kilku forach, stronach lub sklepach internetowych, aby rzucić się ludziom w oczy. Jest trochę czasu aby taki przygotować i rozpropagować pomysł, a dzięki temu osoby które nie mają pomysłu na swój 1% będą miały w głowie, że jest taka akcja.

Na ten moment mogę zagwarantować powieszenie takiego bannera na forum xtz i kilku zaprzyjaźnionych stronach, ale myślę, że wiele innych także chętnie się do tego przyłączy.

Nie dajmy zapomnieć!
kowal73 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem