Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.01.2012, 22:14   #2
Babel
 
Babel's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 2,773
Motocykl: Pomarańczowy
Babel jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 5 godz 51 min 20 s
Domyślnie

Ja tam bardzo lubię swoją DRZ te - SM na kołach enduro - ciężko mi powiedzieć cokolwiek o WRF- ale dobra zadbana DRZ ta to małe koszty eksploatacji zarówno zużycie paliwa jak i serwis. Wada to jedna waga - moja ok 130 kg -wersja E jest lżejsza, a i w wersji endurowych niektórzy narzekają na przedni zawias że za miękki- choć ja jeździłem DRZ ta Toma i do "emeryckiego" latania na grzyby to jak dla mnie to super motorek.
Ja mogę porównać np do EXC 200 i jak by silnik DRZ wsadzić do EXC 200 - to dla mnie byłby idealne moto .
Do tego co potrzebujesz to chyba DRZ to jest to - fajnie byłby kupić E - ale naprawdę ciężko o dobrą sztukę - ja ze względu na wzrost bardzo sobie chwalę SM na kołach enduro (jest niższy od wersji S i E) a i zawias przedni w mojej opinii jest lepszy jak w pozostałych wersjach DRZ ty.
I nawet mi mocy nie brakuje (ponoć moja jako szwajcarka ma mniej) i na koło nie idzie za chętnie- ale pewnie dlatego że ja kierownik dupa jestem
DRZ rdzewieje - moja 2007 rok jest bardziej zardzewiała na ramie jak stara RD03 .
Trzeba kontrolować olej w silniku (ale to chyba zaleta kazdego jednogarowca)- moja przez pierwszy 1000 km po wymianie nie bierze, ale później jak ja pociągnę na obrotach to muszę troche dolać - na 3000 km ok 0,5 litra (latam na syntetyku Agipa 10w60)- ale np Toma nie bierze nic
Dobrze byłoby się przymierzyć, pojeździć - co komu bardziej pasuje - ale ja ze swojej strony bardzo chwalę DRZ ta
Babel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem