Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.12.2011, 14:50   #4
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,037
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 15 godz 26 min 0
Domyślnie

Eeee Panie Marku bo Ja coś nie "caman".
"Płynęliśmy 2 razy obydwa w wariancie powrót i następnym razem raczej bym wybierał opcję w jedną i drugą stronę" - czyli że jak kupić od razu w obie mańki czy lepiej osobno
"Kupowałem w jakiejś agencji w Krakowie bo przeważnie jest taniej , próba zakupienia tego biletu w tej zakończyła się niepowodzeniem , uzyskałem tylko ostatecznie kontakt z przedstawicielem w Italii i oświadczenie że mogę sobie bilet odebrać w Italii" - w tej to znaczy jakiej /która to agencja rady nie dała i do Italii przekierowała /
To, że google istnieją wiem i nawet namiary na oferenta znalazłem ale on tylko mi cene zapodał /cztery osoby+kabina wewnętrzna czyli pewnie "ślepa" jak kuchnie w blokach na Kazimierzowskim+2xmoto = 1.000 EU/ co do sanitarnych tematów i innego zaplacza gastronomiczno-rozrywkowego na promie gów... wiedział więc nieśmiało zapytowywuje grono bardziej obeznane w temacie ferry że cóś tam.
Marek jak możesz to uściślij te dwa wątki a za obecne info już dziś serdeczne thenksy - w zasadzie na Ciebie właśnie nieśmiało liczyłem i się nie przeliczyłem, masz u mnie DUŻE piwo !!
Marku jak kupiłeś bilety w krakowskiej agencji to czy na promie lub w portach nie brali już innych dziwnych opłat - czyli jednym słowem czy te moje 1.000 EU to koszt całkowity promowej przeprawy czy też drobne w kieszeń trzeba jeszcze zabrać

Ostatnio edytowane przez Pawel_z_Jasla : 23.12.2011 o 14:55
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem