Wątek: Pojazdy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.12.2011, 16:53   #17
kulka
 
kulka's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: zarzyca/strzelin
Posty: 1,659
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Galeria: Zdjęcia
kulka jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 2 dni 10 godz 20 min 43 s
Domyślnie

mialem wczesniej xj 4.0 automat 90' .sam go kupilem w niemcowni i wrócilem nim z tamtad 760km nie znajac se zuppellnie na rzeczy . sluzyl dzielnie

milo było brnac przez blota w takim klimmacie

kiedy sprzedalem poniewaz nawinal mi sie pozniejszy wrangler, w miedzyczasie trafilem takiego nissana pathfindera 3.0 V6 automat 87r.;

ludzie sie smiali mowiac ze jest bardziej amerykanski od jeepa z racji wnetrza


w koncu przyszedl czas na moje marzenie ;
jeep wrangler YJ 4.0 automat 91'
na poczxatku byl stock , jakies taki marny mi sie wygladal

wiec sie wzialem i zrobilem mu na poczatek bodylifta 2", nastepnie zalozylem kola bfg 32/11.5/15;


do tego potem zalozyłem lifta rubicon express 2.5"(było wczesniej 4"przez moment ale zdjalem bo za wysoko wsiadac bylo :P )
w miedzyczasie jip przechodzil rozne metamorfozy wizualne i zawse mi dostarczal mase frajdy



w ostatecznosci pozdejmowalem z niego co bylo mi zbedne i teraz sluzy mi w sumie tylko w cieple dni do lajtowych wycieczek ;




proza zycia , auto mi sie opatrzylo , znudzilo moze , coraz czesciej nachodzi mnie mysl o zmianie na cos... w sumie sam nie wiem , kilka ciekawych rzeczy mi chodzi ppo glowie , kto wie , moze cos sie zmieni

na koniec moj samochod do uzytku codziennego
Jeep grand cherokee ZJ 4.0 automat 95'
auto naprawde zajebiaszcze ,prawie 3lata bezawaryjnie mnie wozi i blisko i daleko , nie stygnie powiedzialbym


tylna kanapa daje mnustwo frajdy


na koniiec przedstawie auto zacne i warte uwagi .
nissan pathfinder 3.3 automat 96' auto mojego ojca , praktycznie nie uzywane , od momentu zakupu pprzejechal nim zaledwie 7kkm ;




dodam tylko ze od 7lat wszystkie moje auta sa zasilane instalacjka lpg ESGIll ktora montuje mi zawsze jeden i ten sam mechanik . w kazdym z tych aut siedzi ten sam podtlenek lpg i kazde z nich smigalo oraz smiga bezawaryjnie . wyjatkiem jest stary pathfinder z 87 gdzie llpg bylo zalozone w momencie zakupu .

w kwestii wyboru auta dla siebie jestem w zupelnosci spelniony . moj wybor to jeep , ma to cos , uwilbiam jipy i nie zamierzam z nich rezygnowac ;0
pozdro dla wszystkich
__________________
BMW r100gs suzuki dr750big

Ostatnio edytowane przez kulka : 01.12.2011 o 16:57
kulka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem