Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.07.2011, 09:32   #9
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,037
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 15 godz 12 min 57 s
Domyślnie

Lecisz od Brezoi na Voinease /z tych stron mile wspominam klimatyczny nocleg z kozami pod prysznicem/ drogą 7A, kilka km. przed Lacul Vidra /jezioro/ skręcasz w lewo na szutrowy szlak – skręt z asfaltu znajduje się praktycznie na szczycie najwyższego na tej trasie podjazdu i odchodzi z szutrowego parkingo-placo-składu leśnych ludków lekkim trawersem początkowo na południowy-wschód czyli tak jakby do dupy ale potem zmienia kierunek na pożądany zachodni - kierując się na Muntii Latoritei. Dalej śmigasz trawersem, szutrem, połoninami, koleinami, mijasz dwie lub trzy mocno rozj... rumuńskie wersje bacówek kierując się cały czas szlakiem na zachód czyli trzymasz się prawej mańki /kilka razy szlak zmienia kierunek i się rozwidla ale z mapą ciężko się zgubić - trasa przy dorobinie wprawy i zachowaniu zdrowego rozsądku do zrobienia niemal każdym 4X4 czy motkiem z 21" na przedniej rawce/ . Z drogą 67C szlak łączy się kilka km. przed Rancą /na "szczycie" najdłuższego podjazdu Transalpiny czyli w miejscu gdzie jadąc 67C od północy po podjechaniu do krawędzi urwiska w dole zobaczysz niewielkie jezioro-staw/. Na całym odcinku jest masa bocznych szutrów, połonin i skalnych trawersów, niektóre do zrobienia 4X4, ciężkim motkiem a niektóre dostępne tylko dla sprzętów iście offowych. Dodam jeszcze, że z Transfogaraskiej a dokładnie z jej odcinka południowego czyli „za jeziorem” jadąc od północy, można o ile dobrze pamiętam w okolicach Busenesti przebić się szutrami i polnymi drogami na trasę 7D wylatując gdzieś na północ od Suici a dalej na 7-demke i asfaltem do Brezoi. Ja robiłem to AT i DRZ z Adagiem a ostatni raz Dyskoteką z familią więc jak się chce to można sporo szutrów jeszcze w okolicach poszukać.

Ps.
Ja niestety od rozpoczęcia budowy czyli od roku w dup... byłem i g... widziałem ale chętnie polukam na foty i poczytam jak Wam tam było - POWODZENIA

Ostatnio edytowane przez Pawel_z_Jasla : 20.07.2011 o 09:48
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem