Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.06.2011, 10:21   #8
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,755
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 9 godz 31 min 27 s
Domyślnie

wojtekk - dzięki serdeczne, czekam na info o Twoim nowym moto

Czuję się niezręcznie.. Dałem za Afrę z 99 roku 15 tys.. Wiem że może powinienem był znaleźć tańszą, ale zadbaną RD07. Jednak jest to motocykl na ładnych parę lat (mam nadzieję) i najzwyczajniej po oględzinach stwierdziłem że jest OK.

Dlaczego wolałem zapłacić więcej? Bazowałem na doświadczeniach z Hondą Shadow...kupiłem niedrogo, starą - 1984. Była bardzo ładna, świeciła się jak psu jajca. I dowiedziałem się jak wiele kosztują uszczelki na cały silnik, łożyska, wszystkie kasatory luzów zaworowych i wiele innych rzeczy. I nie powiem żebym był szczęśliwy... kupa roboty, nerwów i zero jeżdżenia. Natomiast normalnego serwisu i wszelkich regulacji wyuczyłem się trochę na Trampku z czego jestem zadowolony Jednak i tak na pierwszy przegląd i ogólny serwis będę chciał moto oddać jakiemuś forumowemu specjaliście.

Chłopaki..jak zbojkotujecie Afry za 12+kk zł to się chyba kolega Franz lekko wkurzy

Żaden ze mnie spec, napisałem tylko własne odczucia. A przyznam że do zakupu droższej AT częściowo skłonił mnie właśnie cytowany post Marcina-BB

Pozdrawiam
zimny
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem