Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.06.2011, 00:46   #6
aciu
 
aciu's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Gołańcz
Posty: 801
Motocykl: RD07
Przebieg: 71000 +
aciu jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 6 dni 9 godz 13 min 31 s
Domyślnie Pitolisz

Cytat:
Napisał Marcin-BB Zobacz post
Wybacz ale to się do działu dowcipów nadaje
A tak serio: Do TA z '95 r-nawet w super stanie- trzeba trochę dołożyć by kupić rd07 w dobrym stanie. No chyba, że chcesz zamienić dobrego trampka na chu...wą afrykę- tylko pytanie po co
Najszybciej będzie TA sprzedać- jak ładny to bez trudu znajdziesz kupca, zwłaszcza teraz, w okresie przed wakacjami. Potem dokładasz (jak ma być ładna "siódemka" to drugie tyle co dostaniesz za TA) - i już masz wymarzoną AT. To drogie marzenia są- ale wierz mi- warto!:-)

Sorry ale pitolisz...ja poszukałem Afrę RD07 za 8500zł z 93 roku, nie bitą, z delikatną rdzą w oryginalnym malowaniu bez przygód i tyle co ją bolało to regler(moja wina bo nie wyczyściłem wtyczek) i napęd + aku bo handlarz wstawił byle co, w dwa miechy zrobiłem 3000km w koło komina bo nie mam kiedy dalej jechać. Africa ma na tyle prymitywny silnik i osprzęt silnika że nie ma się co popsuć. Czytając forum dojdziesz do wniosku że byle usterkę naprawisz prostymi tanimi podzespołami jak np.termostat od Tico. Jeśli według Ciebie kupić afrę to znaczy wydać 12tyś lub więcej...sorry,Afryk nie ma chujowych, są tylko zaniedbane, kobiety też bywają zaniedbane, odrobina wysiłku i masz królową jak marzenie do pozazdroszczenia, a nie wszystko załatwisz pieniędzmi, gdybym wydał 15tyś a nie 8,5tyś to nie wiedziałbym jak sprawdzić prądy,ściągnąć zbiornik używając cuda pod kanapą, czyścić styki, polutować żółte przewody na stałe, serwisować wałek zdawczy smarem miedzianym,samodzielnie zmienić napęd,czyścic gaźniki + regulować je samemu. Tego nie kupisz gdzieś na dalekiej wyprawie, to trzeba zrobić samemu. Krok po kroku a zdobędziesz doświadczenie że posiadacz RD07a z 2002r. będzie Tobie zazdrościł.

Bez urazu...tak mi się po gorzałce nawinęła odpowiedz Magia cytrynówki z Akademca :P
aciu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem