Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.06.2011, 10:09   #6
Łysy
 
Łysy's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Łódź
Posty: 184
Motocykl: RD04
Przebieg: 110 kkm
Łysy jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 6 godz 32 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał miroslaw123 Zobacz post
program w krakowskiej TV
jedź bezpiecznie
Wszystko zależy od kultury własnej oraz pozostałych na drodze. Ja nie jeżdżę pomiędzy JADĄCYMI pojazdami, przeciskam się tylko gdy STOJĄ. Jeżdżąc "puszką" po mieście, co trochę jestem wyprzedzany z lewej i z prawej strony przez jednoślady, a przecież poruszam się się w obrębie pasa ruchu - i mogę także (nie chcąc tego oczywiście) trafić takiego gościa w każdej chwili. Wystarczy lekkie ominięcie dziury w jezdni, studzienki itp - i wypadek gotowy
Nie mogę odpowiadać za BRAK WYOBRAŹNI u innych, także motocyklistów; zostawiam miejsce dojeżdżając do skrzyżowania sterowanego światłami, i tylko tego oczekuję od innych. Już to wystarczy na szybsze pokonanie korków. Nas, na jednośladach, jest mniej na drogach, a eskalacja konfliktu z naszej strony poprzez używanie siły (urywanie lusterek, walenie dłonią w dach puszki) i złośliwości ("przegazówka" prosto w otwarte okno) nie pomoże. Jak ktoś jest palantem i prostakiem, to nim zostanie, bez względu na rodzaj pojazdu, którym się porusza. Używajmy głowy, aby jej nie uszkodzić albo stracić, i dla własnego bezpieczeństwa ustępujmy wszystkim palantom i prostakom.
Łysy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem