Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.03.2011, 00:51   #16
Boski-Kolasek
 
Boski-Kolasek's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Bieszczad PL, co. meath IRL.
Posty: 1,630
Motocykl: nie ma!!!!!!!
Przebieg: +-50k
Boski-Kolasek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 6 godz 7 min 47 s
Domyślnie

"Jeśli będą osoby zainteresowane to mogę zrobić tutoriale na następujące tematy:
- różne systemy nawigacyjne: wektor/raster, Garmin/Ozi - czyli co jest co i kiedy się przydaje
- warsztat nawigatora-amatora, czyli jakie programy warto mieć i na jakie okazje
- jak przenosić dane (trasy/waypointy/tracki) pomiędzy różnymi programami, n.p. MS <-> Google Earth
- jak przygotować sobie trasę w Google Earth (lub Google Maps) i wgrać ją do garmina
- jak zgrać ślad z odbiornika i wyświetlić go w Google Earth lub Google Maps (na www - z opcją podesłania komuś linka do tego)
- jak przygotować własną mapę rastrową do Oziego (.map) lub Garmina (CustomMap) z Google Maps lub Geoportalu
- jak wyświetlić mapę rastrową (n.p. z Oziego) nałożoną (n.p. z przezroczystością) w Google Earth (n.p. w celu porównania dokładności/szczegółowości kilku map na raz).
- gdzie szukać ciekawych map rastrowych i wektorowych - zbiór linków
- tworzenie własnej mapy dla Garmina - od czystej kartki do wyświetlenia w odbiorniku
- jak wpinać różne mapy w formacie .img do MapSource"

Tak tak Tak!!!!!!

Ja jako jeden z wielu jestem jak najbardzie zainteresowany tymi wszystkimi informacjamie, jak je zaserwujesz? Czy jakos jako rodzaj przewodnika? wyklady? opisow?
No zeby bylo jakos tak najprosciej.
POmysl i intencje zajebiste, dzieki!!!!!!!!!
__________________
Plany i marzenia to pozwala twardo stapac w rzeczywistosci.... chyba!!!!!!

Ostatnio edytowane przez Boski-Kolasek : 19.03.2011 o 22:05
Boski-Kolasek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem