Wątek: remont silnika
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.02.2011, 22:34   #45
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 8,446
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 4 dni 23 godz 9 min 10 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lepi Zobacz post
Widzę, że żyjesz w świecie afryk. "Silnik sprawny oleju nie spala" jest co najmniej naciągane. Każdy silnik spala olej. A jak pomyślę o różnych silnikach, z różną ilością pierścieni, wysileniem i przeznaczeniemto wiem, że nie może być nowej normy.
Dobrze jest, jeśli między wymianami oleju nie trzeba go uzupełniać. Tylko, że to może być 8 godzin lub 30 tys km.
Hmm, o ile zauważyłem to forum Afrykańskie i do tego temat dotyczy silnika Afrykańskiego to niby o jakim " świecie Afryk " mówisz tym czy jakimś innym?
Aaaa pewnie masz na myśli jakieś wścieklaki lub pomarańcze , ale nie o tym była mowa.
Skoro uważasz że stwierdzenie " silnik sprawny oleju nie spala" cóż widocznie jeżdzisz w świecie innych silników które olej spalają ....nawet sprawne
W jednym mogę przyznać rację, katowany silnik nawet dobry ma prawo nieco łyknąć ale o ekstremalnej jeździe nikt nie wspomniał tylko o przeciętnej eksploatacji.
Kwestia określenia co nazwać spalaniem a co eksploatacyjnym ubytkiem , ale chyba nie ma sensu tego rozpatrywać bo się narobi postów nie w temacie.
__________________
AT03

Ostatnio edytowane przez Dzieju : 14.02.2011 o 22:39
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem