Wątek: Wtyczka reglera
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.07.2008, 09:06   #14
motormaniak
mistrzu
 
motormaniak's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 1,955
Motocykl: RD03
Przebieg: ?
Galeria: Zdjęcia
motormaniak jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 1 dzień 2 godz 3 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dzieju Zobacz post
Ciekawasze jest to że te różne bolączki jakoś omijają 03 czy też 04 .....
Bo są starsze i co już miało sie spierdolić to już sie spierdoliło i zostało wymienione
Porównując alternatory rd03 i rd04 są to te same elementy. Regulatory w rd03/4 (nie wiem jak w 7) są również praktycznie takie same- mają tylko inne wtyczki.
W katalogu przeglądając numery częsci silnika rd04 i rd07 nie stwierdziłem żadnej zmienionej części - oprócz paru drobnych pierdułek typu wyciszenie dekla. Jedynie silnik rd03 jest zupełnie różny.
A pozatym to sie zgadzam rd03 są jak dla mnie najfajniejsze- bo naprawde czuć że są sporo lżejsze a nie ustępują dynamiką..


Wieczyny.
Zaloguj sie na forum XTz, albo lepiej TDM- więcej ludzi a sporo częsci wspólnych.
Mam i TDM więc czytam również tamto forum i niestety problemy z regulatorem nie ominęły XTZ/TDM a i sporo innych sie przytrafia.... Kup na przykład sprawny silnik od TDM który nie będzie zarżnięty na panewkach... trudno. W afri takie poważne awarie to pojedyńcze przypadki.
A tak pozatym to skończyłem włąsnie eksperyment pt. TDM z zawieszeniami od afryki i wracają one do królowej
__________________
Enduro i ADV

Ostatnio edytowane przez motormaniak : 18.07.2008 o 09:15
motormaniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem