Wątek: Nolan n103
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.07.2008, 10:26   #19
Truck
 
Truck's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 79
Motocykl: RD07a
Truck jest na dystyngowanej drodze
Online: 19 godz 32 min 41 s
Domyślnie

Kupiłem Nolana 103 - mam go dopiero tydzień ale jestem raczej roczarowany poziomem hałasu wiatropochodnego
Inne hałasy od motocykla ok ale powietrze strasznie łomocze - chyba nawet bardziej niż w Airohu S4 z daszkiem to żem się zadziwił - choć teraz chyba popracuję nad szybą motocykla bo tutaj tez jest duży problem)

Ale ponieważ głównym motorem napędowym zamiany kasku była łatwość zakładania dla okularnika to tutaj duży plusik - kurczę nareszcie coś dla mnie

Rozpacz budzi cena n-comu - no tu to szaleństwo (może by jaki zakup zrobić kontrolowany?)

Blenda delikatnie się wysuwa na nieruwnościach, ale na razie nie opuściła mi się sama z siebie do końca

Szyba potrafi się sama zamknąć jakoś tak powyżej 80 km/h czyli pomysł na jazdę z opuszczoną blenda i podniesioną szybą taki sobie

Dobra wentylacja

Nie lubię „połączenia” wkładki pod brodą i paska – jak dobrze zapnę pasek to ta wkładka po zamknięciu dociska go do szyi i robi się nieprzyjemnie

Ogólnie myślę że kask nie jest zły ale nie za ta kasę. Kupiłem go trochu taniej niż jest w sklepach i dlatego go wziąłem - za cenę sklepową moim zdaniem nie warto go kupować

Nie wiem jak się sprawdza w eksploatacji ale bardzo dobre wrażenie na mnie zrobił AGV Longway a i cena na niego jest więcej niż porządna
MMA
__________________
RD04 >>> RD07a >>> Varadero

Ostatnio edytowane przez Truck : 17.07.2008 o 10:38
Truck jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem