Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.01.2011, 15:56   #1
meewosh


Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Kraków
Posty: 3
Motocykl: nie mam AT jeszcze
meewosh jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 godz 22 min 56 s
Domyślnie Kalendarz 2011- problemy z wysyłką

Witam, jestem odpowiedzialny za wysyłke kalendarzy w tym roku, wiec czuję się też odpowiedzialny za bałagan jaki przy tym powstał. Składałem wiele razy reklamacje na poczcie, na odpowiedz trzeba czekac nawet 30 dni (tak jest niestety w rozporządzeniu Ministra Finansow. Co gorsze, jedna wysyłka= jedna reklamacja wiec jest tego naprawde sporo). walke z pocztą biore na siebie, mysle ze skonczy sie to zwrotem przesylek do mnie lub zadoscuczynieniem ze strony Poczty.
Prosze o wpisanie sie tutaj osob ktore nie dostały przesyłki, a zamawialy poprzez forum(nie przez ALLEGRO!). Prosze o imie i nazwisko oraz ilość kalendarzy, jesli to mozliwe to bez zbednych komentarzy Jezeli ktos woli nie podawac imienia/nazwiska na forum to prosze o PRV na milosz.samborski@gmail.com.

Zdaję sobie sprawe ze konczy sie styczeń i obiecuje ze w ciągu 2-3 dni wszystkie brakujące kalendarze zostaną wysłane kurierem. Jesli sa pytania to prosze o kontakt mailowy do mnie, a Sambora zostawic w spokoju, bo jego winy w tym balaganie nie ma. Kontakt ze mna byl utrudniony z powodu egzaminow i problemow na uczelni, ale juz wszystko jest w porzadku.
pozdrawiam

Milosz
meewosh jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem