Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.11.2010, 14:07   #1
rob
 
rob's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 301
Motocykl: LC4 ADV Puzle Edition ale nie wiele brakuje ;P
rob jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 6 godz 7 min 54 s
Domyślnie Sprzęgło a sprawa polska :)

Witam
Jako że w temacie niby było już wszystko to proszę nie strzelać do pianisty bom "lajkonik" Mam parę pytań w sprawie kontroli sprzęgła i przydatków, a wydaje mi się że takowych jeszcze nie zadano Podejrzewam że jakbym na Afrynię z bliska spojrzał to sam bym się części domyślił, ale ja w pracy ona w domu. A chciałbym chlapnąć dziś zamówienie do larsona
1. Pojawił mi się delikatny aczkolwiek denerwujący wyciek z dziury co to zapchana jest dźwignią sprzęgła. Uszczelniacz tylko jaki? wg Hondy Uszczelka olejowa, 12X18X5 (ARAI) Jak podam te wymiary w sklepie z gumkami to da radę? Inna sprawa że kolor tego co wyciekło mnie trochę przeraził. Blob zabójca. Pewnikiem ma to powiązanie z punktem 3.
2. Wiem że będę potrzebował uszczelkę pod kapę, kolektor i wydech. Larsson ma w ofercie 2 rozmiary uszczelki wydechu - ma być ta mniejsza?
No i czy do odkręcenia kapy wystarczy zdemontowanie kolektora z tylnego cylindra?
2. Czy jest możliwość sprawdzenia stanu sprzęgła bez rozkręcania kosza? Mam jakieś opory żeby to ruszać. Na logikę nie ale może jest jakiś patent - np. luz na dźwigni sprzęgła przy pokrywie? Miałem zbyt (chyba - skracana przez poprzednika) naciągniętą linkę i wysprzęglało przy delikatnym muśnięciu klamki. W którymś momencie przestało chcieć jechać. Poluzowałem, wróciło do normy ale pewnie się popaliło bo trochę to trwało...
rob jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem