Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.11.2010, 22:50   #220
ArturS
 
ArturS's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Zabrze
Posty: 918
Motocykl: Yama XT614Z Terefere, Husq. TE610ie
Przebieg: x14tys
Galeria: Zdjęcia
ArturS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 6 godz 3 min 19 s
Domyślnie

Przy napełnianiu nowego układu to dużo trzeba piwa wysączyć? Podłączyłem wszystko, przygotowałem się ze strzykawką, załączam, kontrolka z kropelką się zaświeca i cisnę strzykawkę, a tu nic Po kilkunastu impulsach/minutach olej pokazał się z drugiej strony zaworu tak z centymetr od ujścia W końcu wymiękłem i podłączyłem strzykawkę od strony dyszy - pokazał się impuls, strzykawka ładnie wypluła olej. Przy drugim impulsie wszystko już było napełnione.
To ma tak być, czy coś mogłem zmaścić? Wszystko zamontowane zgodnie z instrukcją, a przynajmniej tak mi się wydaje. Zawór strzałką skierowany "w dół", czyli tak jak olej ma lecieć. Później zostawiłem załączoną olejarkę na jakieś 10 min (ustawione potencjometrem na maksa w prawo i na dwójce) - z dyszy nie wyleciała ani kropla Niestety nie miałem jak sprawdzić na chodzie - od tygodnia mam problemy z rozruchem i jeszcze się za to nie zabrałem (gaźniki do regulacji). Może być to przez słaby aku? Trochę go rozładowałem kręcąc rozrusznikiem, a później przyświecając światłami żeby uruchomić olejarkę.
ArturS jest offline