Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.10.2010, 22:17   #6
rob
 
rob's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 301
Motocykl: LC4 ADV Puzle Edition ale nie wiele brakuje ;P
rob jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 6 godz 7 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał BLOB Zobacz post
Jestem twojego wzrostu mam 35-37mm wystarcza oczywiście podwyższenie. AT to nie cross że napierdzielasz cały czas na stojaka i szukasz wygody moim zdaniem max 40mm wystarcza.
Rozbieraj liczniki i linki ze slimakami co orginał to orginał i nie odda tago rowerowy cyfro blat.
No a właśnie mam tutaj w Bydgoszczy paru waryjotów znajomych co to stwierdzają że na siedząco to nie jazda. Ino że poza jednym wyjątkiem (MOTOMYSZA ale ten to sobie żyrafę z Afri zrobił ) to konusy (no prawie) więc nijak nie mam punktu odniesienia. Znalazłem tylko to podwyższenie "hiszpańskie" 35mm - może w takim razie namiar na coś wyższego w ludzkiej cenie i dostępności? Jak nima to trudno się mówi...

Cytat:
Napisał Artuditu Zobacz post
Do Afryki Acewell jest idealny 3963.
No właśnie chyba nie potrzebuję takiego - nie zamierzam przerabiać kokpitu tylko go bezboleśnie uzupełnić o prędkościomierz, a nawet obrotomierz to już nadto. Za dużo się nasłuchałem i naczytałem o szwankujących "ślimakach" - nie uda mi się naprawić na amen to po drugiej wymianie nie wiele brakuje do kosztów takiego Acewell'a. Nawet na Acewell'a się nie upieram byle było z dużymi cyframi, na czujniku magnetycznym i z podświetleniem z instalacji

Ostatnio edytowane przez rob : 06.10.2010 o 01:10
rob jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem