Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.10.2010, 11:42   #166
szynszyll
 
szynszyll's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 6,521
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 16 godz 29 min 47 s
Domyślnie

yo!

wrzucam kilka slow napisanych przez mojego kolege, ktory kilka lat latal na xtz750 teraz ma tdm900 po jezdzie testowej na nowej xtz1200.

w praktyce wypada lepiej niż w teorii,przede wszystkim nie jest wcale taki wielki na jakiego wygląda,lepiej go ogarniam niż starą ST,do ziemi dostaje tak jak na tdmce całą stopą mimo że siedzenie jest szerokie i wygodne
jak podjechałem go pokazać mojej Adze to powiedziała że to nie super tenera a transalp
pozycja za kierownicą jest wygodniejsza niż na starej ST,szersza i wyższa kierownica i bliżej kierowcy,szyba mimo że nie wielka ale swoją funkcje dobrze spełnia bo jest oddalona od kierowcy,
hamulce i osiągi jak w tdm czyli super,w 1200 czuć bardzo duży moment obrotowy nawet przy 3 tyś obr,hamulce z absem więc pełny spokój nawet przy najostrzejszym hamowaniu
silnik wydaje się zmulony choć osiągów mu nie brakuje ale jago reakcja na odkręcenie manetki w porównaniu do mojej tdm jest zmulona jakby miał filtrr powietrtza zatkany,szczególnie to czuć na niskich obrotach,może to czuć też dlatego że ten silnik może zejść do niskich obrotów a tdm nie ten w 1200 schodzi nawet poniżej 2 tyś obr i nie terepie tak jak tdm czy waradero,przy 100km/h ma 3100-3200obr/min
przy 4 tyś jedzie już 125 i tego wcale nie czuć
bardzo mi się ten motocykl podoba choć nie do końca,ma wszystko toco bym od motocykla oczekiwał,super osiągi i hamulce jak w tdm a do tego komfort i pozycja za kierownicą z enduro,no i na deser jest jeszcze kardan
tylko ta cena ale jakbym miał się zastanawiać między GS 1200 a ST 1200 to brałbym yamahe ze względu na to że ma mniejsze gabaryty,na obydwu się fajnie jeździ,obydwa ważą podobnie i osiągi mają wystarczające ale wysokość i wymiary ST ma mniejsze a to dla mnie zaleta


do przemyslen
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem