Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.09.2010, 22:13   #62
Brunetka
 
Brunetka's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 385
Motocykl: Afryka RD03
Brunetka jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 3 godz 28 min 3 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał BLOB Zobacz post
Ja 12 lat gipsuję połamańców. Są i w naszym gronie specjaliści ortopedzi, dawaj fotki RTG i się zrobi mały spend ortopedyczno-rozpoznawczy.(złamanie rozpoznaje się nierzadko po kilku dniach po pojawieniu się np mgiełki tłuszczowej na rtg)
Pamiętaj do wyboru, gipsu mamy co najmniej 3 podstawowe rodzaje żywice epoksydowe, termo-utwardzalne opaski gipsowe, gips biały.
Stosuje sie jeszcze ortezowanie, od kamizelek po temblaki ortezy barku i innych gonad.

Unieruchomienia- tylko jak niema wyjścia i jak najkrócej.
Jutro zrobię zdjęcia i prześlę, zerkniesz fachowym okiem
Ja już osobiście czuję się lepiej,ręka już mniej boli, ale jeszcze łopatka daje odczucie...
Wiesz co nie wiem co jest ale cały czas boli mnie klatka piersiowa - górny odcinek żeber , jak oddycham, lub jak się nachylam ból pod piersiami (od środka - ból żeber) ale mam nadzieję że to tylko stłuczenie, bo niby nic nie wyszło na zdjęciach.


Feel dziękuję za tak miły gest,wzruszona jestem !!!!
W dzisiejszych czasach to chyba rzadkość, jednak są jeszcze tacy ludzie dla których nie liczą się wyłącznie pieniądze
Chyba mój avatar czyni cuda na forum bo nie wiecie co czynicie

A tak poważnie, nie wiem jak Ci się zrewanżuję ?
Pierwsze co masz to BIG blachę ciasta - i to specjalnie sama je upiekę A do reszty to się umówimy na

Jeszcze raz chłopaki Wam dziękuję....
Mam nadzieję że mój trampiszonek zostanie "zreanimowany" jak najszybciej, mimo wypadku nie mam urazu do motoru , ale na pewno już inaczej będę do tego wszystkiego podchodzić.


Jeszcze raz wszystkim dziękuję za kibicowanie przy moim powrocie do zdrowia !!!
Brunetka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem