Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.09.2010, 18:27   #48
krzeszu
 
krzeszu's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Poznań
Posty: 386
Motocykl: RD07a
Przebieg: 80000
krzeszu jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 2 godz 55 min 16 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uriel Zobacz post
Dobrze gada.

Lekarze kochają wsadzać ludzi w gips "bo tak, przecież nie zaszkodzi a może i pomoże".

A chodzenie w gipsie nie jest zbyt zdrowe i potem musisz się rehabilitować żeby wrócić do formy. Najlepiej rozegrać to bezpiecznie - zawiń zdjęcia RTG i umów się prywatnie do porządnego ortopedy na konsultacje. Poszukaj w necie jakiegoś z dobrymi opiniami w Twojej okolicy. Jeśli ten też zaproponuje gips to nie ma co dyskutować, ale jeśli nie to wtedy wiesz że któryś chrzani (i to pewnie ten który chce założyć gips).

Jak kilka lat temu w sumie trochę przypadkiem poszedłem do dwóch lekarzy w tej samej sprawie to się okazało, że pierwszy przepisał mi leki wchodzące w interakcję. Wyjaśniło się czemu czułem się jakbym miał wykitować zamiast zdrowieć. Mogłem się domyślić bo jak mi je przepisywał to zachwalał homeopatię :/ Teraz w poważnych sprawach staram się zawsze konsultować z innym lekarzem.
Chłopaki dobrze prawią... 10 lat temu na meczu piłkarskim doznałem kontuzji kolana - mój błąd że skorzystałem z publicznej służby zdrowia - noga w gips na 1,5 miesiąca od góry do dołu. Po zdjęciu gipsu noga chudsza, a kolano jeszcze gorzej
Ps. Najgorsze było jak człek do toalety szedł - przez sztywną nogę (w gipsie) nie można było drzwi zamknąć

Ostatnio edytowane przez krzeszu : 22.09.2010 o 18:30
krzeszu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem