Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.08.2010, 16:36   #50
ucek
 
ucek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Wawa
Posty: 253
Motocykl: EXC 200, EXC 250
Galeria: Zdjęcia
ucek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 13 godz 36 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dona Zobacz post
MEGI nasza szalona zdominowana Lejdiska bierze udział w Gdańskim maratonie na Rolkach tegoroczna impreza zyskała rangę Pucharu Świata World Inline Cup wiec nie wyobrażam sobie by tam nasz zabrakło.

Będziemy wrzeszczeć krzyczeć kiwać klaskać robić to w czym jesteśmy już wyćwiczone czyli kibicować jak prawdziwe Lejdiski a wszystko to by Megi dzidowała jak szalona!

http://www.maratonsierpniowy.pl/index.php

Megi daj nam tylko znać gdzie są najlepsze miejsca .... do kibicowania ... tak byśmy miały możliwość przy tej prędkośći jaką osiągasz choć przez chwilę cię zobaczyć...
ŁO Matko! może to i dobrze, że trzeba było odwołać naszą femdurową imprezkę.. bo znając Magdę (Najzwariowańszą Wariatkę Wśród Największych Wariatek! ), to chciałaby być i tu, i tu i pewnie ganałaby na łeb, na szyję z jednej jumprezy na drugą.. co byłoby niebezpieczne dla naszego spokoju ducha, koncentracji kierowców oraz zdrowia i życia otoczenia..
a tak, możemy kibicować bez stresu
to mówiłam ja - Super Kwoka!


Megi, posyłam Ci cały swój różowy power i kibicuję goręcej niż cały FEMduro Team uczestniczkom Women WEC - daj czaduuuuuuu, laska!!!!
i czekamy na relacje
ucek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem