Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.08.2010, 19:14   #9
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał zetjohny Zobacz post
Co zrobiłeś z gumową wykładziną podłogową z autobusu?
wykładzina jest odwrócona do góry nogami i jest do d..y strony taką fajną fakturą dla której w sumie ją kupiłem /normalnie to są takie gumowe kóleczka jak znacie z MPK/ trzyma dupsko jak święty Tomasz diabła.
ja wiem, że ona nie jest może najpiękniejsza ale... żeby zlikwidować ten łęk trzeba było dodać, jak widzieliście, masę materiału. Nie można podnieść dolnej linii kanapy bo są boczki no i jest taka niespotykanie wysoka w związku z tym. ale czy to ważne... wygląda zajebiście rejli Wam powiem no i satysfakcja z samodzielnej roboty jest nie do przecenienia.
czy nie jest pod górkę? na oko nieco owszem ale odczuwalnie nie jest źle. zresztą - jak jest naprawdę pokaże pierwsza poważniejsza trasa czyli to będzie chyba do Białej. jak nie przyjadę z rowkiem na wysokości mostka to znaczyć będzie, że jest git
ogólnie XLa jest cudowna do jazdy na stojaka i jak się człowiekowi coś odciśnie to zawsze można stanąć na podnóżkach.
zumma zummarum jak mówią niemcy wolę taką kanapę od tego piastującego w niej wycięcia, które miałem do tej pory, więc jest to przeróbka wykonana z pełną premedytacją i moim zdaniem in plus...
może, jak pisałem nie za piękna, aaaaale chciałem podsunąć pomysł, że jakby kto chciał zmienić nieco swoje siodło zimą i miał nieco wolnego czasu i chciał go efektywnie wykorzystać jak ja swój na urlopie to w sumie dlaczego nie. ta pianka naprawdę nie jest zła i ładnie się klei i obrabia w opisany sposób.
skoro mogłem ja - może każdy.

pozdrawiam serdecznie
matjas

p.s. Blob - nie kóje mię. na wszystko poszła 'szlichta' z 10mm gąbki żeby ukryć wady produkcyjne i zszywki
p.s. 2 Puntek - nia ma błotnika bo słyszałem, że tak się robi supermoto hehehehe
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa

Ostatnio edytowane przez matjas : 24.08.2010 o 19:22
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem