Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.06.2010, 14:20   #99
ucek
 
ucek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Wawa
Posty: 253
Motocykl: EXC 200, EXC 250
Galeria: Zdjęcia
ucek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 13 godz 36 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rambo Zobacz post



kurcze teraz dopiero zauważyłam, jakim mega fachowym ruchem Ramboszczak poprawia spódniczkę! szacun, normalnie, za intuicję


A z prozaicznych bardziej njiusów, to mam nagrany nasz Kwidzyn - są fajne techniczne ujęcia i ogólnie jest wypas, ale nas nie ma więc możemy poczekać ze zbiorowym wyświetlaniem do jakiejś najbliższej okazji (którą sobie zaraz same wykreujemy ).
A że obecnie jest sezon wakacyjny i wszyscy się rozjeżdżają w różne miłe dalsze i bliższe zakątki, to może odpuśćmy sobie robienie dużego spędu na oglądanie Kwidzyna - zawsze kogoś zabraknie.. Oczywiście jakby ktoś akurat, przez przypadek był w Wawie i miał trochę czasu, to zapraszam serdecznie!

Zamiast tego, proponuję duchową i treningową kontynuację czegoś, co nam tak wspaniale wyszło
Jeśli będziecie zainteresowane, to możemy w jeden z 2 ostatnich weekendów sierpnia (potem się dogadamy, który wybierzemy) zorganizować lejdisowski Weekend FEMduro No Fear Party
Co Wy na to?
wiecej wrzucam we właściwym wątku:
http://www.africatwin.com.pl/showthr...604#post121604


Edit: mam już wszystkie fotki zgrane na twardzielu kto chce łyknąć cały komplet, niech zazzwoni do mnie - umówimy się na małe fiko-fago, czy tête-à-tête, czy jakoś tak?..
a, Pani od filmu dokumentalnego ma na dniach się odezwać i przesłać swoje dzieło
__________________
Gdy cię facet wpędza w lata,
olej dziada i kup Kata

Lepiej kostką pole zryć,
niźli Panią Domu być

Ostatnio edytowane przez ucek : 29.06.2010 o 15:25
ucek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem