Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.06.2010, 00:54   #21
Marian
 
Marian's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Wawa
Posty: 8
Motocykl: RD07a
Marian jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 godz 20 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marfor Zobacz post
Chciałem się na szybko zorientować mniej więcej jaki to koszt. Generalnie mam 10 dni z dojazdem z Wawy i będę chciał supić się tylko na Szwajcarii i zjechać jak najwięcej.
Własnie wróciłem. trzy dni jazdy z- i do- PL (obie strony), siedem dni na miejscu. Dwa noclegi we Włoszech, pięć w w Szwajcarii.
4,5 tys PLN poszło na samą jazdę + noclegi + wyżywienie. Raczej oszczędzaliśmy. Spanie w agroturystyce - bez napinki znaleźliśmy nocleg w okolicach St. Moritz za 15 franiów od łba, każdy swój pokój (miejscowość Brail). W knajpach sporadycznie, i to spaghetti .

Cytat:
Napisał samul Zobacz post
Ja bym tam zdecydowal sie na jakis region, albo "temat wycieczki". Np.: najpiekniejsze przelecze alpejskie (malo oryginalnie ) albo zapory i sztuczne jeziora (ja tam lubie ) albo ciekawostki architektoniczne albo lodowce...
Generalnie w tydzien i tak wszystkiego nie oblecisz
Co fakt, to fakt

Cytat:
Napisał Marfor Zobacz post
Na pewno mam w planie odwiedzić Bazylee i jakąś tam wystawę na 1 dzień, a potem to raczej te przełęcze i majestatyczne górki.
Tam nic więcej do zobaczenia nie ma. Tylko przełęcze i górki . Liechtenstein odpuść - nic ciekawego.

Cytat:
Napisał Futrzak Zobacz post
W ubiegłym miesiącu w Motocyklu coś o Alpach było tak sobie przypominam zerknij w archiwum Motocykl maj 2010
Niedługo w Motovoyagerze też będzie.
Marian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem