Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.04.2010, 16:18   #9
ATomek
 
ATomek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Garwolin
Posty: 1,593
Motocykl: RD07A
Galeria: Zdjęcia
ATomek jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 1 tydzień 2 dni 13 godz 15 min 25 s
Domyślnie

Moja propozycja, to baza -kwatera prywatna w Cisnej. Super warunki, jest gdzie bezpiecznie zostawić motocykle. Klimatyczna dziura. W okolicy parę dobrych, regionalnych knajpek (choćby sławna Siekierezada), hodowle pstrąga, trasa bieszczadzkiej ciuchci. Każdy asfalt w koło malowniczy. Leży na skrzyżowaniu różnych tras, więc wszędzie blisko. Mając mapkę znajdziesz masę ciekawych dróg.
Np:1
Cisna- Dołżyca- Buk- Terka- Bukowiec-Myczków-Solina- powrót Myczkowce- Zwierzyń- Uherce Mineralne- Lesko- Baligród- Jabłonki- Cisna. Cały dzień
np.2
Cisna- Dołżyca- Przysłup- Wetlina- Brzegi Górne-Ustrzyki- Wołosate- Ustrzyki- Dwerniczek- Czarna- Chrewt- Bukowiec i powrót skrótem na Dołycę i Cisną
np.3
Cisna- Żubracze i dalej na Komańczę- Szczawne- Tarnawa Górna- i dzida wzdłóż rzeczki Tarnawka do Kalnicy lub skrót na Lesko- Hoczew- Myczków-Bukowiec- Dołżyca- Cisna

Motormaniak wspomniał lotnisko w Bezmiechowej. Pomimo wylanego asfaltu mogę polecić ze względu na wspaniałe panoramy jak i wyżerkę w KARCZMIE U NICA

Chcę powiedzieć, że inaczej spojrzysz na Bieszczady mieszkając w Polańczyku, inaczej w Cisnej. Ale komu ja to mówię? Miłej wycieczki.

Ostatnio edytowane przez ATomek : 04.04.2010 o 16:45
ATomek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem