Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.03.2010, 13:17   #1
bouli
 
bouli's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: نيسا Nysa
Posty: 264
Motocykl: RD04
Przebieg: rośnie
bouli jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 23 godz 34 min 50 s
Domyślnie pompa z nowym stycznikiem

Witajcie Mam pytanko jako że jestem dopiero adeptem poznawania bolaczek AT. Kupiłem z uszkodzona elektryczną pompą paliwa. Po rozebraniu okazało się, że są całkowicie wypalone styki. Zamontowalem od larssona nowy stycznik. Elektromagnes ruszył wali jak wściekły lecz wcześniej wypalilem paliwo z gaźnika. Teraz mam problem żeby zaciagna. Chodzi mi o to czy pompka długo bedzie pompowała paliwo tj długo trzeba kręcić rozrusznikiem czy wziąć go lepiej na zaciąg lub popych. Pozatym gdy zdjąłem przewód dolotowy do gaźnika z pompy i zacząłem kręcić rozrusznikiem to ona nie pcha paliwa że się leje jak np. w maluchu czy cinkusiu tylko kapie po kropelce czy to normalne że tak pyka tylko paliwem i długo bedzie trzeba czekac aż napełni przewody i gażnik.

Sprawdziłem przewód dolotowy do gaźnika i jest w nim paliwo. To znaczy, że pompa coś tam zaciąga i podaje do gaxnika. Na zimnym odpaliła od strzala. gdy chwilę pochodzi i dodam gazu gasnie tak jakby brakowało paliwa albo zalewało świece.

Odłączyłem pompe i spowrotem podlączyłem na podcisnienie. zbiornik zalany 3/4 i tak samo jak wyzej na pompie. Nadmieniam, że wczesniej chodził na podcisnieniu i było wszystko ok. Może być, że gaźniki się zapowietrzyły cy cos podobnego .

Nic wiecej nie było rozkrecane tylko zdjety przewód i podlaczony do zregenerowanej pompy. Gaxniki tez nie były ruszane.
bouli jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem