Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.02.2010, 11:20   #1
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 59 s
Domyślnie Dyskusja na temat współfinansowania forum ze składek PID

Dyskusję rozpoczynam propozycją Randala. Proszę o jak najmniej emocji w dyskusji. Pamiętajmy że to co tu ustalimy ma być przede wszystkim dobre dla forum a nie dla nas ...

Cytat:
Witam ,chciałem wam zaproponować rozwiązanie problemu jakim jest opłata za serwer a co za tym idzie
nas na dzień dzisiejszy obarczono . Na pewno ta niesmaczna sytuacja wymaga konsultacji której GTW nie raczyła zrobić .

Moja propozycja to jest na dzień dzisiejszy .

(Nie można nikogo zmuszać do opłat na publicznym forum ale kasa każda się przyda panowie GTW)

Propozycja
1.Warunkiem jest aby w takim dziale zamieszczać swoje oferty jest składka w wys 50zł rocznie dla dostawców+co łaska lub wedle własnego kalkulatora dochodów .

2. minimum roczny staż w życiu społecznym forum.

3.każda akcja typu zamówienia zbiorowe 5% na forum.(kasa musi przejść przez ręce forum)
4. firmy i spamerzy bez stażu 600zł rocznie

czy mogę liczyć na wasze poparcie za takim rozwiązaniem?(proszę o odpowiedz tak lub nie policzymy głosy i wdrożymy zasady fair pley ?

Jeśli ktoś został pominięty przepraszam .
Moje warunki podlegają konsultacji proszę to przyjąć jako wstępne rozwiązanie ,Puszek 3 tyś nie mógł bym zagwarantować ale 2 to jest bardzie realne rozwiązanie i nie jestem za tworzeniem gangu dostawców ,śmierdzi to na kilometr .Co do składek publicznych to już wasze inwencje twórcze potrzebne

ps. pozdrawiam Radek
__________________
Hubert


Ostatnio edytowane przez hubert : 19.02.2010 o 11:27
hubert jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem