Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Nordkap norwegia 2011 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=8410)

Nalewa 18.01.2011 23:37

Nordkap norwegia 2011
 
Witam,

Szukam kompanów na wyprawę. Z racji tego, że jeżdżę bandytą offroad niestety odpada - tylko asfalt. Planuję zrobić do 8000 km w 16 dni, termin: czerwiec/lipiec/sierpień. Trasa: Litwa, Łotwa, Estonia, prom do Helsinek, Finlandia, Norwegia - Nordkapp, Lofoty, może droga troli, pokręcić się w okolicy fiordów (zależy od przebiegu), Szwecja i tu opcjonalnie: albo prom do Świnoujścia, albo przez most do Danii, Niemiec i do Polski. Jestem z Poznania, przygotowania dla siebie już poczyniłem, więc jeżeli byłby ktoś zainteresowany - zapraszam. Planuję maksymalnie ograniczyć koszty - namiot i spanie na dziko gdzie się tylko da... nawet tam gdzie podobno nie można :P Żarcie z Lidla hehe

bajrasz 19.01.2011 15:51

[QUOTE=Nalewa;154741] namiot i spanie na dziko gdzie się tylko da... nawet tam gdzie podobno nie można.../QUOTE]

Nic mi nie wiadomo o takich miejscach w Norwegii. A motocykl jak najbardziej odpowiedni na tamte rejony, w przeciwieństwie do Afryki;)

kuras 19.01.2011 17:56

moi kolesie chca leciec chyba w czerwcu bo podobno najlepsza pogoda -chyba cos takiego narazie jest 2-3.oni leca kawasaki gtr 1400 i bmw gt 1300.tez cos ok 10 tkm i 2 max 3 tyg.

Nalewa 20.01.2011 14:08

Cytat:

Napisał kuras (Post 154847)
moi kolesie chca leciec chyba w kwietniu bo podobno najlepsza pogoda -chyba cos takiego narazie jest 2-3.oni leca kawasaki gtr 1400 i bmw gt 1300.tez cos ok 10 tkm i 2 max 3 tyg.


Problem polega na tym, że mam tylko 2 tygodnie wolnego, więc u mnie max 16/17 dni, no i niestety dopiero od czerwca do sierpnia :( Gdyby nie to, chętnie bym się z nimi zabrał

kuras 20.01.2011 16:23

Cytat:

Napisał Nalewa (Post 154999)
Problem polega na tym, że mam tylko 2 tygodnie wolnego, więc u mnie max 16/17 dni, no i niestety dopiero od czerwca do sierpnia :( Gdyby nie to, chętnie bym się z nimi zabrał

rozmawialem wczoraj z jednym i jak by mialo dojsc do wyjazdu to w jak cos to w czerwcu to wlasnie wtedy jest najlepsza pogoda,a nie jak wczesniej napisalem ze w kwietniu-sorki.jak cos bede wiedzal juz konkretnie to daje znac

Nalewa 20.01.2011 20:31

Cytat:

Napisał kuras (Post 155021)
rozmawialem wczoraj z jednym i jak by mialo dojsc do wyjazdu to w jak cos to w czerwcu to wlasnie wtedy jest najlepsza pogoda,a nie jak wczesniej napisalem ze w kwietniu-sorki.jak cos bede wiedzal juz konkretnie to daje znac

Dzięki, w takim razie przygotowuję się dalej i czekam na ew. odpowiedź, pozdrawiam

Bartasso 20.01.2011 21:17

Cytat:

Napisał Nalewa (Post 154741)
Witam,

Szukam kompanów na wyprawę. Z racji tego, że jeżdżę bandytą offroad niestety odpada - tylko asfalt. Planuję zrobić do 8000 km w 16 dni, termin: czerwiec/lipiec/sierpień. Trasa: Litwa, Łotwa, Estonia, prom do Helsinek, Finlandia, Norwegia - Nordkapp, Lofoty, może droga troli, pokręcić się w okolicy fiordów (zależy od przebiegu), Szwecja i tu opcjonalnie: albo prom do Świnoujścia, albo przez most do Danii, Niemiec i do Polski. Jestem z Poznania, przygotowania dla siebie już poczyniłem, więc jeżeli byłby ktoś zainteresowany - zapraszam. Planuję maksymalnie ograniczyć koszty - namiot i spanie na dziko gdzie się tylko da... nawet tam gdzie podobno nie można :P Żarcie z Lidla hehe

to widzę ze będzie nas tam więcej:) my również lecimy z Poznania w tymczasie.

Nalewa 20.01.2011 23:18

Cytat:

Napisał Bartasso (Post 155069)
to widzę ze będzie nas tam więcej:) my również lecimy z Poznania w tymczasie.

no to się robi ścisk :) a jak wygląda wasza trasa??

Bartasso 23.01.2011 21:29

wszystko na kołach:) dookoła bałtyku:) ale nastawiamy się głwonie na norwegię i poszczegołne punkty w szwecji i finlandii

DanielD 24.01.2011 06:02

Orientował się ktoś o koszta takiego wyjazdu w wersji budżetowej?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.