Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Ciuch Afrykańczyka (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=130)
-   -   Spodnie MX do jazdy turytycznej (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=42048)

Detrytus 22.02.2022 17:28

Spodnie MX do jazdy turytycznej
 
Witajcie. Pytanie moze glupie, ale od dluzszego czasu szukam spodni ktore maja mi sluzyc do jazdy w wiekszosci turystycznej. Problemem spodni turystycznych jest to ze sa dla mnie po prostu zbyt obszerne, a wolalbym miec je bardziej dopasowane z waska nogawką, żebym mogl je włożyć w buty. Są np. Revit Peninsula, które moglbym ewentualnie przytulic, ale poniewaz nigdy nie jezdzilem w tego typu spodniach , pytanie moje brzmi czy ich wykonanie i jakosc ( chodzi mi ogolnie o typ MX) nadadzą się do jazdy nie tylko terenowej.
Z góry dziekuje za rzeczowe odpowiedzi :)

garbaty 22.02.2022 18:30

Wszystkie mx jakie miałem były w ogóle nieprzewiewne, latem jak w plastiku. Wygodne, luźne w kolanach z miejscem na ochraniacze. Łatwe w czyszczeniu bo na myjni samochodowej razem z motocyklem można było opsiukać. Jeśli znajdziesz jakieś z wentylacją to można spróbować.

Emek 22.02.2022 18:37

Może Klim Dakar. W upał mocny nie są najszczęśliwsze ale wenty nawet robią i latam w nich też często latem a do turystyki bez problemu dadzą radę. Wersja na buty lub w buty.

rrolek 22.02.2022 19:00

Dziwne, wszystkie spodnie typu crossowego które miałem miały w jajeczkach i poniżej kolan z tyłu dziane wstawki.wiekszosc jest bardzo przewiewna. Może poza fox360 i Shiftami które mam do dzisiaj, bo miary membrany. Po kilkudziesięciu praniach ścierwa tych membran wypadały dołem.
Generalnie mi się bardzo sprawdzają.

44FG 22.02.2022 19:20

Do jazdy turystycznej raczej bym brał spodnie na buty a nie w buty. Jednak podróżując czasem pada, czasem jeździsz po kalużach i w spodniach w buty może Ci się nalać do środka co będzie słabe w podróży.

Klim Dakar dobry pomysł. Jest nawet nowy model ale jak to ostatnio z Klimem... wyłącznie na stronie i 'out of stock'...

White Rider 22.02.2022 19:23

Do jazdy turystycznej polecam spodnie nie w, a na buty. Naprzyklad, Fox Legion Enduro EX: Pasuje do MX butów i dużo lepsze niż te motocrossowe zatrzymują piasek i wodę na zewnątrz.

rrolek 22.02.2022 19:34

Sz qurka, a o jakiej turystyce mowa? Jak asfaltem to kwestia gustu. Sa nawet obcisle tzw jansy motocyklowe. Jak offem to jednak obstawiam wpuszczane w buty spodnie typu cross.

Danny 22.02.2022 19:58

Ale masz spodnie RST Adventure do kompletu do tej swojej kurtki? I są dla Ciebie zbyt obszerne? Dziwne, może powinieneś pokombinować z rozmiarami i wziąć spodnie o rozmiar mniejsze od rozmiaru kurtki? To są bardzo wygodne spodnie. Fakt że dla tych chudych od pasa w dół to lepiej dopasowaną rozmiarówkę ma Revit ale to i drożej i zamek do spięcia trzeba przeszywać.

No i tak jak piszą koledzy, zależy o jakiej turystyce piszesz. Jeśli asfaltowo to najlepiej doi kompletu do kurtki spodnie RST Adventure na buty. Jeśli bardziej nieutwardzonymi to coś w buty tylko zamiast tych co pokazujesz to chyba lepiej kupić jakieś podstawowe ortezy i spodnie a'la Leatt Enduro 4.5 - czyli jakieś MX z kieszeniami.

Emek 22.02.2022 20:00

Problem w tym, że kolega szuka czegoś do offa i do turystyki. Tu wyboru wielkiego nie ma.

Detrytus 22.02.2022 20:42

Rst do kompletu są albo za duże albo za małe ����


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.