Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Kaski (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=128)
-   -   O'neal Sierra - zbiorcze zamówienie (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=20372)

piotreklodz 04.03.2014 17:19

Bylem dzis na miejscu i dowiedzialem sie ze ta oferta byla na max 5 kaskow a nie na im wiecej tym taniej, wiec moze wyjasnijcie sprawe zeby nie bylo rozczarowan i nerwow.

piotreklodz 04.03.2014 17:22

Mozliwe ze cos sie nie zrozumieliscie albo ja.

Evvil 04.03.2014 17:24

Trochę to dziwne ale napisałem do sklepu to się wyjaśni pewnie niebawem. Tak jak pisałem wcześniej mowa była o ilości 3-5 natomiast nie wydaje mi się żeby był to dla sklepu problem.

Bochenek 04.03.2014 18:05

ja rowniez zamowilem

Kici 04.03.2014 18:06

to ja się wstrzymam do wyjaśnienia

Evvil 04.03.2014 19:19

Jestem po rozmowie z szefostwem sklepu i sprawa wygląda tak:

WSZYSTKIE zamówienia które zostały zrealizowane za pomocą kodu wpisywanego w polu uwagi zostaną zrealizowane niezależnie od tego, że grubo przestrzeliliśmy z ilością.

Limitem jest to, że dotyczy to tylko zamówień które zostały złożone w dniu dzisiejszym do godziny 18:00. Jeśli ktoś zdążył, to kask jest zamówiony i wszystko tak jak było umówione, więc można spać spokojnie.

Powinniście dostać na maile potwierdzenie zamówienia i wysyłki. Sam takie dzisiaj dostałem.

Teraz małe wyjaśnienie: Rabat jest tylko dla użytkowników Forum Africa Twin i aby... ekhem.. zapobiec możliwości rozprzestrzenienia się frywolnego informacji o rabacie na hasło wcześniej podane wprowadzamy modyfikację w zamawianiu - robimy zbiorczą listę, do niedzieli. Info wrzuciłem w pierwszym poście.

Uczulam na jedną kwestię - dostałem info, że kaski wyszły. Częściowo przez tą akcję, poniewaz nikt nie zakładał, że zleci tyle zamówień. Co za tym idzie - przy tej kolejnej partii, postaram się dowiedzieć o termin realizacji, ponieważ muszą je ściągnąć. Dlatego proszę o cierpliwość. Jak pójdzie lista do sklepu przeze mnie, to dowiem się o termin realizacji. Natomiast wazne będzie to, aby terminowo dokonać wpłat.

Natomiast to na co liczę i na co uczulam to pewna uczciwość elementarna. Nie kupujemy kasków hurtem w celu odsprzedania ich potem na alledrogo i nie rozsiewamy informacji na inne fora. Enduro-Cross.pl bardzo chętnie podejmie współpracę z różnymi forami, natomiast wszystko musi być utrzymane pod kontrolą pewną z uwagi na kwestie handlowo-biznesowe.

Zatem tak - limit 5 kasków zostaje zdjęty, rabat utrzymany, koszta wysyłki pozostają, zamawianie tak jak w pierwszym poście.

HOWK!

Evvil 04.03.2014 19:21

Cytat:

Napisał piotreklodz (Post 366020)
Bylem dzis na miejscu i dowiedzialem sie ze ta oferta byla na max 5 kaskow a nie na im wiecej tym taniej, wiec moze wyjasnijcie sprawe zeby nie bylo rozczarowan i nerwow.

Od początku pisałem że nie ma im więcej tym taniej. Naprawdę - jeśli uważacie że 10% rabat to nie jest rzecz warta świeczki, to możecie nie kupować i olać sprawę.

ignac 04.03.2014 19:39

Ja dziś zamówiłem kask, dostałem maila z kwotą do przelewu wyliczoną już po rabacie.
Akurat szukam kasku dla dziewczyny i fajnie się trafiła ta akcja zbiorcza :)
DZIĘKUJĘ

Evvil 04.03.2014 20:30

1. Kici
2. Antitankun

Kurde, zliczyłem że z 10 zamówień już łącznie będzie.

wojtekk 04.03.2014 22:12

Mój ma przyjść jutro. Jakby ktoś chciał pomacać w Wawie L-kę (chyba, że wymienię na większy) to zapraszam

Cytat:

Napisał JarekAT (Post 365979)
Nie wiem gdzie ten szał?

Cytat:

Napisał JarekAT (Post 365979)
47,90.

O tyle jestem bogatszy.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.