Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Sierpień 2019 Zakarpacie/Rumunia/Serbia (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=33936)

marcinos11 05.01.2019 18:18

Sierpień 2019 Zakarpacie/Rumunia/Serbia
 
Witam szanowne grono :) !
Zastanawiam się czy był by ktoś chętny na wyjaz do Ukrainy(karpaty,połoniny), później ewentualnie przez Rumunię(transfogaraska,transalpina+pare innych atrakcji) do Serbii(TET?). Wolne mam już w robocie zaklepane na cały sierpień :at:

Jako, że wybieram się obładowanym Trampkiem nie będzie taplania w błocie- bardziej każdego rodzaju szutry i inne gówniane drogi + troche asfaltu.
Mam za sobą już pare dalszych wyjazdów krajoznawczych więc chciał bym znaleźć kogoś z podobnym usposobieniem... Nie mam parcia na kosmiczne przebiegi ale i nie lubie tracić czasu jak np. zbieranie sie w południe ;) Zwiedzanie zabytków to też nie będzie choć to do uzgodnienia co będzie po drodze...

Ktoś coś?

Pozdro! :cool:

nabrU 05.01.2019 20:50

Lecisz z UK czy z PL?
Spanie namiot czy kwatery jakies?

marcinos11 05.01.2019 21:23

Lecę z UK. Spanie to pewnie jedno i drugie będzie jak to zwykle bywa ;)

chemik 06.01.2019 08:09

Serbskiego TET nie oblecisz załadowanym trampkiem.

Śwagier 06.01.2019 10:06

Cytat:

Napisał marcinos11 (Post 618258)
Witam szanowne grono :) !
Zastanawiam się czy był by ktoś chętny na wyjaz do Ukrainy(karpaty,połoniny), później ewentualnie przez Rumunię(transfogaraska,transalpina+pare innych atrakcji) do Serbii(TET?). Wolne mam już w robocie zaklepane na cały sierpień :at:

Jako, że wybieram się obładowanym Trampkiem nie będzie taplania w błocie- bardziej każdego rodzaju szutry i inne gówniane drogi + troche asfaltu.
Mam za sobą już pare dalszych wyjazdów krajoznawczych więc chciał bym znaleźć kogoś z podobnym usposobieniem... Nie mam parcia na kosmiczne przebiegi ale i nie lubie tracić czasu jak np. zbieranie sie w południe ;) Zwiedzanie zabytków to też nie będzie choć to do uzgodnienia co będzie po drodze...

Ktoś coś?

Pozdro! :cool:

ile dni planujesz na ten wypad?

marcinos11 06.01.2019 10:31

Cytat:

Napisał chemik (Post 618286)
Serbskiego TET nie oblecisz załadowanym trampkiem.

Cały odcinek jest nie do przejechania ciężkim moto ? Jest tam porównywalnie jak na albańskim TET??

marcinos11 06.01.2019 10:35

Cytat:

Napisał Śwagier (Post 618294)
ile dni planujesz na ten wypad?

muszę w robocie sprawdzić dokładnie od kiedy do kiedy wniosek wypełniłembo już nie pamiętam ale 20 dni na pewno.

Śwagier 06.01.2019 10:48

Cytat:

Napisał chemik (Post 618286)
Serbskiego TET nie oblecisz załadowanym trampkiem.

Jest wyzwanie :):):)

MrWaski 06.01.2019 11:06

Zazdroszczę takich wyzwań!
Będę wiernym kibicem tej inicjatywy. Kiedyś, jak zdrowie i finanse pozwolą, też zamierzam jakiś mniej ekstremalny wypad w te rejony.

nabrU 06.01.2019 13:20

Cytat:

Napisał marcinos11 (Post 618271)
Lecę z UK. Spanie to pewnie jedno i drugie będzie jak to zwykle bywa ;)

Domyślam się, że lecisz z UK do PL a potem we właściwą trasę. Sugeruję dać sobie spokój z przejazdem UK-PL na moto i załatwić sobie transport moto do PL. Szkoda opon na niemieckich autobahnach (szybciutko robią się kwadratowe), a poza tym to nuda. Dodatkowo żeby zrobić tą trasę ze zdrowym rozsądkiem (bo to minimum 20h w siodle), trzeba się gdzieś w Niemczech przespać (robiłem już trasę UK - PL - UK). Więc to już zabiera Ci 4 dni (dojazd i powrót) z Twojego urlopu.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.