Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   4x4 (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Hyundai Terracan (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=32590)

mirkoslawski 01.12.2018 20:39

6 Załącznik(ów)
Dzisiaj "popracowałem w plenerze" a z aparatem w dłoni to na prawde super spędzony czas! Oczywiście w Terracanie - to naprawdę mega wygodne wozidło i o dziwo - nawet dzięcioł zielony się go nie boi (a to jak Biały Kruk w Polsce!) :D Generalnie po prawie 20 k km w tym aucie mogę go chyba śmiało polecać dla kogoś, kto szuka prawdziwego, rodzinnego "olrołda".

mirkoslawski 09.12.2018 18:05

7 Załącznik(ów)
Ostatnio wywiązała się dyskusja na temat diesli i benzyny, które to z nich szybsze, a które ekonomiczniejsze, które kopcą a które pachną...
Dzisiaj stwierdzam, że ci, którzy twierdzą, iż diesle nie są ekonomiczne - mają racje!
Pojechałem, jak co jakiś czas mam w zwyczaju, odwiedzić moich rodziców. Mieszkają od wielu lat w tym samym mieście, do którego mam coraz lepszą drogą E7, nieustająco jakieś 38 km z mojego podwórka pod blok rodziców. Z tego co wiem, miejscowości się nie przemieszczają a mój Terracan pali na trasie coraz więcej - ba, pokazuje coraz więcej km przejechanych! WTF???!!!! Rekompensują mi to trochę widoki po drodze ale kto do baku będzie lał, jak tak dalej pójdzie, coraz droższego diesla? No jak to tak????

Bardzo lubię mojego Karakana właśnie za to :)

luźno kieta 09.12.2018 19:15

Nie zachęcasz do kupna TEJ marki...

Pirania 09.12.2018 19:17

:Thumbs_Up: Brawo!
Fajnie, że Ci się chce i masz chwilę na offa.:Thumbs_Up:
W takim okresie jak teraz cholernie brakuje mi offa..:mur:
.

tyran 09.12.2018 20:16

Mirko. Na szczęście nie wiem co mi odpisałeś w wątku o Audi, ale nie ganię ropniaków.
Miałem 2,7 tdi Nissana, mam teraz (żony) 2l turbodiesla w BMW. Szczególnie ten ostatni mnie pozytywnie zaskakuje. Moja niechęć do wysokoprężnych pozostała po ubiegłowiecznej myśli technicznej typu 240D.
A zamiłowanie do amerykańskich V8 też została mi z tego okresu.
Mamy po prostu różne upodobania/gusty. Z tym wiadomo, się nie dyskutuje.
Pozdro!

mirkoslawski 09.12.2018 20:36

Cytat:

Napisał tyran (Post 615070)
Mirko. Na szczęście nie wiem co mi odpisałeś w wątku o Audi, ale nie ganię ropniaków.
Miałem 2,7 tdi Nissana, mam teraz (żony) 2l turbodiesla w BMW. Szczególnie ten ostatni mnie pozytywnie zaskakuje. Moja niechęć do wysokoprężnych pozostała po ubiegłowiecznej myśli technicznej typu 240D.
A zamiłowanie do amerykańskich V8 też została mi z tego okresu.
Mamy po prostu różne upodobania/gusty. Z tym wiadomo, się nie dyskutuje.
Pozdro!

Ej - spokojnie, Tobie nic nie odpisałem (w sensie nic złego ani nic zgryźliwego):Thumbs_Up:

moje wpisy są czasem sarkastyczne ale nie chcę nikomu dokuczyć, tzn. jeśli chcę, piszę wprost ;)

Ja nie mam nic do wyznawców benzyny, LPG, elektryków, hybryd, wodoromaniaków - dyskutuję czasem, gdy ktoś z subiektywnych opinii próbuje wprowadzić obiektywne tezy i je na siłę narzuca innym.

@Pirania - mieć czas to kwestia decyzji ;) Dzięki za dobre słowo :)

@luźno kieta - mówisz, że powinienem do "tej" marki o jakąś prowizję się zgłosić? :D;) a na poważnie - nie zachęcam. Słyszę, że trudno o dobrego Terracana choć mój po tym czasie dostarcza mi tylko uśmiechu :Thumbs_Up:

luźno kieta 09.12.2018 20:52

Cytat:

Napisał mirkoslawski (Post 615082)

a na poważnie - nie zachęcam. Słyszę, że trudno o dobrego Terracana choć mój po tym czasie dostarcza mi tylko uśmiechu :Thumbs_Up:

na poważnie to zachłysnąłem się tym autem i co teraz...?

mirkoslawski 09.12.2018 20:54

Cytat:

Napisał luźno kieta (Post 615085)
na poważnie to zachłysnąłem się tym autem i co teraz...?

Szukaj zatem :Thumbs_Up:

luźno kieta 09.12.2018 21:08

Cytat:

Napisał mirkoslawski (Post 615088)
Szukaj zatem :Thumbs_Up:

za późno...:D

mirkoslawski 09.12.2018 21:16

Cytat:

Napisał luźno kieta (Post 615090)
za późno...:D

Widzę, że lubisz przemyślane decyzje :haha2::haha2::haha2:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.