Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   BIAŁA - Stałe Spotkanie Sympatyków FAT (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=225)
-   -   Dyskusja na temat logo zlotu 2020 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=37863)

consigliero 01.08.2020 13:38

Znaczy się, wpuszczamy tylko w krawatach?

jorge 03.08.2020 21:34

Zbiorczo napiszę dla zamknięcia tematu.


Cytat:

Napisał pałeł (Post 691372)
Nie szukaj problemu gdzie go niema! nie dorabiaj do tego ani ideologi ani żadnych podtekstów. Cieszmy sie ze możemy znowu sie spotkać nie wchodząc ani w to czy logo ci sie podoba czy nie, bijmy pokłony dla Sołtysa i Stopy ze maja energie i chęci, potrafią zmobilizować resztę i sie dzieje.

Gdzie Ty widzisz chłopie szukanie problemu. Weź się ogarnij z takim pisaniem. Wyraziłem swoją opinię. Jako aktywny czarnuch i robiący co mogę aby istniało FAT - jestem przeciw zmianie loga. Niemcowi to nie, a sami je usuwamy, na najważniejszym spotkaniu FAT?

Cytat:

Napisał wojtekk (Post 691390)
Jurku - odpuść może?

Super, że chłopaki organizują!

Absolutnie nie chodzi mi o organizatorów i jak jestem i wdzięczny to nie będę przypominał. Promowałem i promuję. Sam to podforum zakładałem. Szanuje i mega doceniam. Zajebisci są. Oczywiście zamykam się i jeszcze wyedytuję tęczę :D

Cytat:

Napisał fassi (Post 691395)
Dziewczyny, przestańcie! Ktoś wygłosił mała prosbe a wy nazywacie jakimś szukaniem problemów i wbijacie Jorgusia w ziemię. To nie jest krytyka organizatorów ale podprogowy przekaz historii tego zlotu i najlepszego motocykla od czasów wielkiego wybuchu. A ta prośba została już nazwana ideologia , dojdzie religia i jest konflikt zbrojny gotowy. Jprdl

Tak więc ja zapytam szanowne grono onanizatorskie czy młody i ambitny grafik da radę zrobić TEZ ze starym logiem dla starych ortodoksów i pierników.

Z uszanowaniem

Germanski najezdzca

Dzięki! Widać kto ze mną wódkę pił ;). Fazik to genialny pomysł aby wersja klasyczna była i dla NAT :)

Cytat:

Napisał stopa-uć (Post 691424)
NIE MA AFERY

To konstruktywna dyskusja.

ciał

Dzięki Stopa ! Przepraszam za namieszanie - nie było moim celem odsunięcie idei wątku. Już się zamykam. Dziękuje za organizacje, czas i zrozumienie ortodoksa :)

Soltys 03.08.2020 22:53

To ja jeszcze dopytam odnośnie loga. Logo naszego forum jest w formie z adresem na górze, sylwetką motocykla i napisem Poland na dole.
Czy nie jest tak że jak by grafik zmienił na przykład napis na dole na Biały Brzeg to wtedy jest to ingerencja w logo FAT ?
Wzór naklejki która jest w pierwszym poście to naklejka na zlot, za rok będzie inna, tak jak inna była w zeszłym roku.
Jest to pamiątka z tego konkretnego zlotu i nie zawiera tak na prawdę nic z loga FAT, więc nie do końca rozumiem o co chodzi.
Przy wzorze koszulki jest logo forum i grafika ze zlotu, podobnie jak było w zeszłym roku, ale naklejka zawiera tylko grafikę zlotową.
Nikt tu nie rozpoczyna rebelii i nie próbuje ingerować w logo forum dlatego nie wiem skąd całe zamieszanie.

jorge 03.08.2020 23:18

Cytat:

Napisał Soltys (Post 691803)
To ja jeszcze dopytam odnośnie loga. Logo naszego forum jest w formie z adresem na górze, sylwetką motocykla i napisem Poland na dole.
Czy nie jest tak że jak by grafik zmienił na przykład napis na dole na Biały Brzeg to wtedy jest to ingerencja w logo FAT ?
Wzór naklejki która jest w pierwszym poście to naklejka na zlot, za rok będzie inna, tak jak inna była w zeszłym roku.
Jest to pamiątka z tego konkretnego zlotu i nie zawiera tak na prawdę nic z loga FAT, więc nie do końca rozumiem o co chodzi.
Przy wzorze koszulki jest logo forum i grafika ze zlotu, podobnie jak było w zeszłym roku, ale naklejka zawiera tylko grafikę zlotową.
Nikt tu nie rozpoczyna rebelii i nie próbuje ingerować w logo forum dlatego nie wiem skąd całe zamieszanie.

Róbcie co uważacie. Powtórzę - napisałem swoją opinię. Na legendę składają się nawet małe klocki. Dla mnie to logo bardziej pasuje Do EnduroParty ... nie ważne - ważne, że Wam się chce :)

PS

Jak będę przy kompie wyodrębnienie te dywagacje aby nie zaśmiecać wątku z listą.

stopa-uć 04.08.2020 09:59

Jurek
Tylko podziękować za tę uwagę- -to NASZE forum, NASZ zlot, NASZE uwagi.
Napisałem że "coś" z tym zrobimy.
MY STARUCHY przywiązujemy więcej uwagi do nawet MAŁYCH symboli,
staliśmy się sentymentalni - - I DLATEGO CHCEMY POBYĆ RAZEM, ,
POD CZARNĄ FLAGĄ.
Cieszę się już na TO SPOTKANIE,ale zastanawiamy się co z koronawirusem,

Ciał WSZYSTKIM

DwaMariany 04.08.2020 13:42

„€žCieszę się już na TO SPOTKANIE,ale zastanawiamy się co z koronawirusem”

1. Każdy pije ducha puszczy z własnego kieliszka.
2. Jochen ma zakaz całowania wszystkich.

mygosia 04.08.2020 21:17

Biedny Jochen.

jochen 04.08.2020 21:20

Ogarnę to...będę całować przez maseczkę:D

mygosia 04.08.2020 21:25

Bez języczka?

No bez jaj...

jochen 04.08.2020 21:30

Wytnę stosowny otwór w maseczce:D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.