Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   GPS (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=111)
-   -   google maps i zamknięte drogi (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=36788)

mdxmd 01.03.2020 20:34

google maps i zamknięte drogi
 
planuję trasę na google maps, ale za nic w świecie nie chce mi wytyczyć trasy niektórymi drogami (Norwegia) przypuszczam, że na dzień dzisiejszy są one zamknięte.. czy wie ktoś jak wyłączyć funkcję w google która blokuje mi te drogi ??

7Greg 01.03.2020 20:59

Jeżeli chodzi Ci tylko o pomiar odległości to przełącz się na trasę pieszą

mdxmd 01.03.2020 21:06

opada większość tych dróg nie przewiduje chyba ruchu pieszych bo prowadzi w kosmos zamiast do celu ;)

z każdą nową wersją google staje się nie do użytku..., planowanie w moich mapach: nawet odległości nie pokazuje :(

luk2asz 01.03.2020 21:16

Włącz termin wyjazdu na jakiś letni miesiąc, teraz jak drogi zimą zamknięte to nimi nie puszcza.
Czyli: wyruszam teraz zmień na odjazd o.
Albo planuj na moje mapy w googlach a nie google maps.

mdxmd 01.03.2020 21:38

Cytat:

Napisał luk2asz (Post 670544)
Włącz termin wyjazdu na jakiś letni miesiąc, teraz jak drogi zimą zamknięte to nimi nie puszcza.
Czyli: wyruszam teraz zmień na odjazd o.
Albo planuj na moje mapy w googlach a nie google maps.

rzecz w tym, że planuje w moich mapach, próbuję dojechać do Geiranger drogą 63 i nie ma opcji ....

luk2asz 01.03.2020 22:28

Cytat:

Napisał mdxmd (Post 670549)
rzecz w tym, że planuje w moich mapach, próbuję dojechać do Geiranger drogą 63 i nie ma opcji ....

Rób w normalnych mapach i zmień np. odjazd na 1 lipca. Zadziałało.

mdxmd 02.03.2020 10:22

Cytat:

Napisał luk2asz (Post 670556)
Rób w normalnych mapach i zmień np. odjazd na 1 lipca. Zadziałało.

poszło chociaż jedną trasą dalej nie chciało musiałem pogonić datę na 1 sierpnia, moje mapy są nie do użytku... bez sensu zupełnie

aadamuss 02.03.2020 11:31

Byłem kiedyś w czerwcu i jeszcze było pełno śniegu. Mogą czasem otworzyć wcześniej ale to już loteria.

luk2asz 02.03.2020 21:42

Cytat:

Napisał mdxmd (Post 670596)
poszło chociaż jedną trasą dalej nie chciało musiałem pogonić datę na 1 sierpnia, moje mapy są nie do użytku... bez sensu zupełnie

Nie do końca. Zawsze możesz narysować linię po drodze zamkniętej, połączyć z trasą i juz masz. Ja tak rysuje po zdjęciach satelitarnych jak nie ma dróg naniesionych na zwykłych mapach. Działa, później kml i hyc do base campa.
Całą Czarnogórę tak rozrysowałem po szutrach :-)

mdxmd 03.03.2020 22:24

Cytat:

Napisał luk2asz (Post 670686)
Nie do końca. Zawsze możesz narysować linię po drodze zamkniętej, połączyć z trasą i juz masz. Ja tak rysuje po zdjęciach satelitarnych jak nie ma dróg naniesionych na zwykłych mapach. Działa, później kml i hyc do base campa.
Całą Czarnogórę tak rozrysowałem po szutrach :-)

droga 63 przed Geiranger, ręcznie rysowanej linii także nie można przeprowadzić....

pozostaje zgłosić to do google lub kreślić trasę w zwykłych mapach google z przestawieniem daty wyjazdu.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.