Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=131)
-   -   Shoei Neotec 2 TC-6 i dedykowana Sena Mesh HELP :) (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=44616)

Ropuch 19.07.2023 12:58

Shoei Neotec 2 TC-6 i dedykowana Sena Mesh HELP :)
 
Czołem,

Zakupiłem sobie kask, Shoei neotec 2 TC-6 rok modelowy 2020 i planuje zalogować do niego dedykowany interkom Sena i mam do wyboru 3 modele;
SLR I generacji
SLR II
SLR Mesh
Wady, zalety - ktoś ma, używa, może cos podpowiedzieć - nie ukrywam, że chciałbym to schować w kasku, jakoś zewnętrznie już niekoniecznie, w necie skrajne opinie od zachwytu po przekleństwa :)

Ceny z naszym PrzemkiemADV z Zabrza już mam dogadane ale nie potrafię się finalnie zdecydować....znaczy wybór jest tak naprawdę między SLR2, a Mesh :)

Pomoże ktoś sensownie podjąć decyzje modelowo-zakupową czy doradzi jednak jakieś inne rozwiązanie ??

Ps. Do zbycia będę miał bardzo mało używaną Senę 20S jakby kto szukał....kompletna, niezniszczona, działająca z opakowaniem zakupowym, w którym coś tam jeszcze zalega.....bateria 3ma fhuj długo :)

NO :)

ŁukaszBIA 19.07.2023 13:04

To ja jestem zainteresowany tym 20s

Ropuch 19.07.2023 15:52

Sena 20S zmieniła już właściciela - dajcie znać w głównym temacie wątku :)

Jarek 20.07.2023 13:40

Rech-rech - kupiłem SLR 2 do takiego kasku- był na mojej dyni w Norge - chcesz to zadzwoń

darius 22.07.2023 13:50

Cytat:

Napisał Ropuch (Post 823616)
Czołem,



Zakupiłem sobie kask, Shoei neotec 2 TC-6 rok modelowy 2020 i planuje zalogować do niego dedykowany interkom Sena i mam do wyboru 3 modele;

SLR I generacji

SLR II

SLR Mesh

Wady, zalety - ktoś ma, używa, może cos podpowiedzieć - nie ukrywam, że chciałbym to schować w kasku, jakoś zewnętrznie już niekoniecznie, w necie skrajne opinie od zachwytu po przekleństwa :)



Ceny z naszym PrzemkiemADV z Zabrza już mam dogadane ale nie potrafię się finalnie zdecydować....znaczy wybór jest tak naprawdę między SLR2, a Mesh :)



Pomoże ktoś sensownie podjąć decyzje modelowo-zakupową czy doradzi jednak jakieś inne rozwiązanie ??



Ps. Do zbycia będę miał bardzo mało używaną Senę 20S jakby kto szukał....kompletna, niezniszczona, działająca z opakowaniem zakupowym, w którym coś tam jeszcze zalega.....bateria 3ma fhuj długo :)



NO :)

Mam SLR2 i działa jak należy ale jeśli jest opcja Mesh to brałbym taką bo nowsza i bardziej kompatybilna z resztą nowych interkosmos Sena.

D

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

skarp 22.07.2023 20:22

Jak dla mnie w SLR2 słaba bateria. Nie wiem jak to jest w meszu ale w chińczyku trzymała półtora dnia a slr2 dobranocki już nie oglądała.

Ropuch 22.07.2023 20:45

Jasne, są plusy i minusy - mnie zależało na opinii dotyczącej zestawu dedykowanego, po rozmowie z Jarkiem ten również postawił na Mesh; kupiona u PrzemkaADV z naszego forum, fajnie to to na kasku robi robotę, dźwięk póki co lepiej niż się spodziewałem, dam znać jak nakręcę kilkaset km.
Można zamykać wątek :)

Jasiek68 22.07.2023 23:40

Tylko z MESH! Mamy w grupie,sprawdzone.Żadnych bluetoth i kłopotów z parowaniem/rozłączaniem.Ja mam akurat Schuberth C5 z interkomem SC2?(SENA 50S).Jeździliśmy w 9 osób i działa bardzo dobrze.

Ropuch 23.07.2023 11:23

Cytat:

Napisał Jasiek68 (Post 823950)
Tylko z MESH! Mamy w grupie,sprawdzone.Żadnych bluetoth i kłopotów z parowaniem/rozłączaniem.Ja mam akurat Schuberth C5 z interkomem SC2?(SENA 50S).Jeździliśmy w 9 osób i działa bardzo dobrze.

:Thumbs_Up:

Ropuch 23.07.2023 13:16

Z innej beczki, ma ktoś może instrukcję PL tego mesh-a w PDF ??


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.