Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Bałkany z plecaczkiem 26/7 do 11/8 ALB, MTN ,..... . (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=18397)

Jaca GDA 19.06.2013 16:27

Bałkany z plecaczkiem 26/7 do 11/8 ALB, MTN ,..... .
 
Wybieram się z dziewczyną na wycieczkę w wyżej wymienionym terminie. Najpierw śmigamy na około 1,5 dnia do Budapesztu, potem Czarnogóra i Albania, a dalej improwizacja, w grę wchodzi nawet Bułgaria, lub alternatywnie w drugą stronę może Bośnia/Chorwacja. W drodze powrotnej chcielibyśmy poświęcic dzień na Belgrad. Generalnie noclegi w miastach mogą być hotele/pokoje, w Albanii pod namiotem /gołym niebem koło 4-5 dni. Po Albanii najlepiej odpocząć na plaży jakieś 2 dni. Generalnie tereny mam już obcykane to moja 6 wyprawa w te rejony. W Albanii wchodzą w grę też szutrówki np SH36, mam miejscówę w Berane w MTN gdzie zmieniają szybko i sprawnie opony i można je przechować, trzymam tam moje kostki. Zapraszam amatorów Bałkańskich upałów i gór!!!!

calgon 19.06.2013 17:13

Liczę na relację po powrocie i szerokiej drogi!

krzysiek_m 19.06.2013 22:31

Koniecznie opisz wyprawę

Nie pamiętam, żeby czytał coś o jeździe we dwójkę po Albanii...

W tym roku zjechaliśmy Bośnię, Serbię i Czarnogórę... i następnym marzy się Albania i Macedonia.

Faraon 20.06.2013 13:51

Jaca, puściłem Ci info na priv

Jaca GDA 20.06.2013 19:57

Co do relacji to Sławek B. już pisze o naszej "ekspresowej" tygodniowej albańskiej wycieczce z której wróciliśmy w niedzielę. Jak skończy na pewno wrzucimy na forum. Był naprawdę czad jestem kompletnie zakochany w tym kraju i jego klimatach. Co do wypadu do Albanii z plecaczkiem to byłem tam już w 2011 zjeździliśmy drogę do Theth oraz dolinę Vermosh, pot się lał strumieniami, ale nawet na anakee i z kuframi alu daliśmy radę bez gleby. Tempo żółwika ale i tak żal tam śmigać szybciej - szkoda widoków. W Albanii fajnie się śpi pod gołym niebem, ze Sławkiem paliliśmy ognicha i noclegi mieliśmy w super malowniczych miejscach. W środę jadę z dziewczyną do Lwowa a potem na jeden/dwa dni biwaku gdzieś na Zakarpaciu wracamy 2 lipca i od tego momentu ostro się zabieram za przygotowania do wypadu w tym wątku, do tego czasu może być utrudniony kontakt ze mną ale wszystko aktualne i b/z. Jeśli by ktoś chciał dołączyć do nas na Lwów/Ukrainę to tez zapraszam.

adziu 25.06.2013 19:39

Jaca jeśli możesz wyślij na siebie namiary, lecimy dokładnie w tym samym kierunku ale startujemy 3 sierpnia na 2 tygodnie, miło będzie gdzieś w czanogórze lub w albanii piwko wypić.

zimny 25.06.2013 20:02

Szerokości Jaca :-) moze sie gdzies tam na trasie spotkamy bo tez w tych rejonach planuje sie krecic - po raz pierwszy.

Spotkalismy sie w 2011 w plitwicach ale kazdy w swoja strone pojechal bo tak pasowalo, widze ze wtedy zawitales az do albanii :-) ja w sumie sie pozniej obijalem i krecilem po chorwacji. Nie mialem tyle zapalu co ty :)

mojrzesh 27.06.2013 11:04

Panowie może pierdyknijmy sobie od razu jakiś mini zlot na obczyźnie ;). My ruszamy 5 sierpnia docelowo MTN i ALB, myśle ze od 11 - 12 sierpnia powinniśmy kręcić się po szutrach na Theth i okolice. Pozdrawiam i do zobaczenia przy ognisku i zimnym pifq :D

Jaca GDA 11.07.2013 10:03

Jakoś tam powoli się przygotowujemy do wypadu, chciałem zapytać , oczywiście wiem ze to szczyt sezonu itd, ale, czy ktoś zna jakieś fajne w miarę puste plaże w okolicach Alb/Mtn/Cro (południe) gdzie by można było we względnie kameralnych warunkach odsapnąć po wytłuczeniu po tych albańskich szuterkach? Coś tak słabo z odzewem, mam nadzieję że jeszcze jacyś chętni się znajdą. Pozdrawiam wszystkich!!

Graz 11.07.2013 13:19

wow :)

To ja tez jade :) - 17.08-1.09 Balkany :) - do zobaczenia :) :) :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.