Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Szukam kilku klamotów do XTZ750 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=30523)

Pawel_z_Jasla 02.11.2017 22:29

Szukam kilku klamotów do XTZ750
 
Stałem się w dniu dzisiejszym szczęśliwym /mam nadzieję/ posiadaczem XTZ750 z 1993 roku. Oczywiście moto do samodzielnego poskładania i po kilku pomniejszych przygodach więc szukam: boczek przedni lewy, błotnik przedni nad koło, prosta kierownicę, oryginalne lusterka, ślizg łańcucha na wahacz, gmole, stelaż pod kufry i same kufry alu, kluczyk "surówkę" pod wycięcie, zestaw fabrycznych kluczy/narzędzi. No i pytanie do mających taki wynalazek - przewody w oplocie lepiej w konfiguracji F czy S czyli bezpośrednio dwa z pompy czy tak jak oryginał jeden do rozdzielaca i dwa do hebli ?? Jeśli ktoś ma na zbyciu coś podobnego ewentualnie inne badziewie do tego "gniota" to proszę o info. Wiem, że forum AT i dlatego liczę, że z obrzydzeniem oddacie te organy za darmo ale jak trzeba to i parę groszy znajdę:bow: Jak wiecie gdzie to kupić /ślizgi chyba kiedyś Lepi lepił/ to też :bow: o info. Co w tym motowozie trzeba zrobić i gdzie zajrzeć tez chętnie się dowiem.

Pawel_z_Jasla 02.11.2017 22:37

Jeśli na forum jest mechanik z "popapracia" który na takim sprzęcie zęby zjadł czyli "będzie Pan zadowolony", ma dostęp do części i przy okazji z torbami mnie puści to też miło będzie poznać - przez zimowe wieczory chciałbym coś czyimiś palcyma podłubać tak by na lato bezpiecznie wyjechać. Kontakt na priva.

zz44 03.11.2017 00:13

Dlaczego nie zapytasz na forum xtz? Tam chłopaki sprzedają 80 takich tener w kawałkach, wszystko znajdziesz, łącznie ze ślizgami od Lepiego jeśli zdążysz zapisać się na listę.
Na Podkarpaciu jest więcej fanów tego modelu niż w pozostałych rejonach Polski razem wziętych.

ofca234 03.11.2017 00:14

na forum xtz użytkownik guliwer.

misiak 03.11.2017 01:10

Paweł ,wymoderuj sobie post bo Cię Ktoś jeszcze z torbami puści :)

Pawel_z_Jasla 03.11.2017 07:46

Misiaku o co kaman z tym wymoderowaniem ?? Ja to laik jestem i zupełnie poważnie pytam bo się o swoje torby obawiam. A to forum XTZ to XTZ club ?? czy jakieś inne ??A tak generalnie to pytam tutaj gdyż to że nie At a ST posiadaczem się stałem wcale nie oznacza że środowisko w cyberprzestrzeni zmieniać zamiaruję !!

rumpel 03.11.2017 08:46

Pewnie chodzi o nr tel

Xtzclub.pl

misiak 03.11.2017 09:59

Cytat:

Napisał Pawel_z_Jasla (Post 555227)
i przy okazji z torbami mnie puści

O to , o to mi chodzi :D

jochen 03.11.2017 12:00

Paweł, zagadaj do Szynszylla, robił latem piękną XTZtę jakiemuś kolesiowi i pewnie zna tam każdą śrubkę, powodzenia w renowacji! :Thumbs_Up:

Pawel_z_Jasla 03.11.2017 14:56

Dziękuję za uwagę - tele co prawda służbowe ale lepiej losu nie kusić:D No i oczywiście podziękował za dotychczasowe namiary:bow:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.