Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Szpej turystyczny - Produkty i Porady (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=132)
-   -   Namioty MARABUT z rabatem (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=16037)

Navaja 15.01.2013 08:27

Namioty MARABUT z rabatem
 
Dzień dobry wszystkim,
swego czasu parę lat temu piotr_3miasto robił zamówienie zbiorcze na namioty marabut.
Jako że w tym roku potrzebuję na wyjazd nowego namiotu i stanęło na produkcie Marabuta to pomyślałem, że może ktoś z Was też będzie chciał zakupić i przy większej ilości można uzyskać lepszą cenę.
Jak narazie mam info od Marabuta, że przy zakupie 10 sztuk dadzą rabat 15% od ceny katalogowej. Od razu zastrzegają jednak, że nie wszystkie namioty we wszystkich kolorach są dostępne od ręki. Ale to można ustalać na bieżąco.

Czy ktoś z Was byłby chetny?

Mogę wziąść sobie na głowę całą dystrybucję i wtedy do ceny namiotu trzeba doliczyć koszty wysyłki - sprawdzę ile i podam jak będę zainteresowani.
Pozdarwiam

hardenne 15.01.2013 10:00

Hej!
Mam zniżkę w Intersporcie ok. 30% m.in. na namioty Marabuta i nie tylko, jak coś to pisz :) Tylko zniżka liczona od ceny pierwotnej (nie patrz na wyprzedażową, choć i tak po zniżce wychodzi taniej). Jest po sezonie, a jeszcze nie sprowadzali nowych, więc nie wiem jak z dostępnością poszczególnych modeli, ale na wiosnę będą, moja zniżka też ;)

Boski-Kolasek 15.01.2013 10:31

Jaki jest wybor?

hardenne 15.01.2013 11:59

Trochę zły czas na kupowanie na namiotu, chyba że liczysz na cenę z wyprzedaży, czy jakiś poekspozycyjny, co przy takiej zniżce się nie opłaca. Jest poza sezonem i w zimę muszą mieć miejsce na hard - narty itp. czyli tylko to co zostało - sprawdź dostępność na esklepie Intersportu ;)

Sama chcę kupić namiot, ale czekam na sprowadzenie nowych modeli :) Luty-marzec powinni już zacząć sprowadzać.

NUROFEN 07.02.2013 19:38

Witam,
Mam dobre wiadomości.

Mój kolega z forum Varadero współwłaściciel MARABUT'a-
napisał do mnie takiego maila :

"motocykliści maja b.b. specjalne warunki od początku istnienia MARABUTA :)
Dla każdego motocyklisty lub grupy bikerów będzie przygotowana specjalna oferta po przesłaniu konkretnego zapytania z typem namiotu / ów , kolorami etc...
Muszę tylko o tym wiedzieć (najlepiej emial na wstar@marabut.pl ) - jaki namiot tj. typ, kolor - i to proszę sprawdzać na stornie www.marabut.com .
Ceny detaliczne są dostępne na stronie więc każdy chętny zobaczy różnicę :)
Jak namiot i cena pasuje - podajesz dane do ewentualnej FV (lub paragon) i dane adresowe do wysyłki, przelew, .. wysyłka idzie na wskazany adres do 2 dni.


Pozdrawiam
Adaśko

PS w końcu i mi udało się coś "załatwic" dla Was

PS 2 Może Admin by ten post Wojtka-z Marabuta gdzies umiescił w widocznym miejscu i zamknał temat. Dopisywanie nic nie zmieni. Ja też tylko tyle wiem co napisane.

Złom 08.02.2013 01:36

a co w rzeczywistości znaczą te b.b specjalne warunki??

NUROFEN 08.02.2013 09:03

Cytat:

Napisał Złom (Post 290412)
te b.b specjalne warunki

myślę że bardzo bardzo specjalne warunki

Jeśli ktos jest poważnie zainteresowany namiotem sam po napisaniu maila oceni czy dla niego to atrakcyjna oferta czy nie.
Adres mailowy jest do Wojtka-współwłaściciela MARABUT'a

Ola 08.02.2013 09:48

Dobrze wiedzieć. Przyjrzę się tym Marabutom. Kto wie. Dzięki Chłopaki.

torak 08.02.2013 10:11

Napisałem zapytanie:drif:

Pajdor 08.02.2013 14:54

Generalnie niezłe te namioty - górna półka, jednak cenowo poza zasięgiem


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.