Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Dział Producentów i Dostawców (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Deflektor - Nowa cena, Nowe mocowanie (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=6517)

wierny 21.03.2022 17:38

Cytat:

Napisał CeloFan (Post 773905)
:Thumbs_Up:

Ja się nie doczekałem informacji zwrotnej.

Dziwne, może wiadomość gdzieś zaginęła. Już piszę do WD.

wd60 21.03.2022 20:41

Panowie jestem, skończyły mi się uchwyty i muszę wystrugać nowe. Pewnie w przyszłym tygodniu zacznę ogarniać wysyłkę.

RysiekO 21.03.2022 22:38

1 Załącznik(ów)
wd60, ogarniasz taki deflektor tylko z żółtą szybą? :at:

wd60 22.03.2022 08:19

Szyb kolorowych nie mam i z PET-G nie będzie. Z poliwęglanu szyb w ogóle nie robię bo są niebezpieczne po pęknięciu. Możesz sobie okleić jak szybę w samochodzie, jak już musisz mieć kolorowo.

CeloFan 04.04.2022 19:48

:Thumbs_Up:

Ja już podziękuję. Wykazałem się chyba maksymalną ilością cierpliwości, bo od 21 stycznia. Pod koniec tygodnia mam wyjechać, więc więcej czasu nie mam na czekanie. Nie jest to produkt pierwszej potrzeby, ale wystarczyło dać znać przez e-mail, że nic z tego nie będzie.
Zamówiłem dziś w innej firmie. Człowiek obiecał, że deflektor będzie u mnie najdalej za 3 dni.
Urazy nie żywię, tylko niesmak mam lekki. Wszak coś się ludziom oferuje. Coś czego nie ma i będzie w nieokreślonej przyszłości :)
CF

CeloFan 08.04.2022 18:41

:Thumbs_Up:
Żeby być uczciwym, dodam, że człowiek - konkurencja wysłał deflektor dla mnie, ale nie do mnie. Pomylił adres :D:D:D
Nie wiem o co chodzi. No nie wiem. Jadę bez :D
CF

matjas 08.04.2022 20:48

Chodzi o to, że miałeś jechać bez deflektora! :)

Szerokości Celofan!

wd60 18.04.2022 17:40

Bez paniki Panowie, trudny czas cen! Wreszcie dostałem materiał po w miarę akcentowanej (a nie ponad trzykrotnie wyższej) cenie. Po przerwie świątecznej mam go dostać i po kolejnych kilku dniach deflektory będą dostępne. Wysokie koszty materiałowe nie pozwalają na produkcję "na półkę". Nie powtórzą sytuacji z poprzednich lat, że dostarczenie deflektora po jego zamówieniu było na drugi dzień. Sory, tak już raczeń nie będzie. Nie pobierałem nigdy zaliczek, często wysyłałem czekając na przelew ale dzisiaj wszyscy muszą uzbroić się w cierpliwość. Potrzeba posiadania deflektora da się przewidzieć (inaczej z króćcami bo to sprawa awaryjności, ale one są na półce :) )

matjas 18.04.2022 18:02

Czyli ile teraz to kosztuje?
Czy wiesz może który z oferowanych przez Ciebie deflektorow podejdzie do 300 rally?

Rafał Rs7 08.05.2022 15:46

Błąd
 
[QUOTE=wd60;777834]Bez paniki Panowie, trudny czas cen! Wreszcie dostałem materiał po w miarę akcentowanej (a nie ponad trzykrotnie wyższej) cenie. Po przerwie świątecznej mam go dostać i po kolejnych kilku dniach deflektory będą dostępne. Wysokie koszty materiałowe nie pozwalają na produkcję "na półkę". Nie powtórzą sytuacji z poprzednich lat, że dostarczenie deflektora po jego zamówieniu było na drugi dzień. Sory, tak już raczeń nie będzie. Nie pobierałem nigdy zaliczek, często wysyłałem czekając na przelew ale dzisiaj wszyscy muszą uzbroić się w cierpliwość. Potrzeba posiadania deflektora da się przewidzieć (inaczej z króćcami bo to sprawa awaryjności, ale one są na półce :) )[/QUOT


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.