Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Rumunia OFF ROAD (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=1223)

kajetan 28.07.2008 23:51

Rumunia OFF ROAD
 
28 Załącznik(ów)
Witka Czarnuchy.
To ja :). W kilku słowach opiszę wyjazd w Rumuńskie górki :rules:
Załącznik 697
Pomysłodawcą przejażdżki był nasz forumowy kolega Maro,
Załącznik 698
któremu straszliwe nudziło sie w pracy i postanowił rozprostować kości gdzieś w Rumuńskich górkach. A że trochę smutno i głupio jeździ się samemu tak wiec pojechaliśmy z nim.
Załącznik 674.
Skład ekipy wyjazdowej to: Maro na Husabergu, Wuja na Drz400e, Romek na Wr450, Mariusz na Ktm 525 exc i ja na Drz 400e.Do transportu sprzętów i nas samych posłużyły nam dwa autka: dostawczak i osobówka.
Załącznik 699
Jak pewnie wiecie, kolega Maro nie lubi "miętkiej gry" i zawsze wybiera się na hardcorowe "wycieczki" I tym razem nie było inaczej...Plan wyjazdu był prosty: minimum bagaży, maximum dziczenia :). Nie planowaliśmy żadnej trasy, miejsc, noclegów itp. Przed wyjazdem dostaliśmy wytyczne od "kierownika kolonii" na temat bagażu i generalnie oprócz dwóch majt (w tym obie do porzucenia), trzech par skarpet (oczywiście do porzucenia) i części do moto nie było nic... I wtedy zrozumiałem, ze będzie "grubo". Nie zabraliśmy gratów typu:namiot, kuchenka, ręcznik, buty na zmianę i wiele innych. Każdy z nas przed wyjazdem skupił sie na skompletowaniu części zamiennych i na porządnym, przygotowaniu sprzętów.
Najlepsze jest to, ze każdy z nas tak sie przejął ilością bagażu, ze podczas pakowania moto na auto okazało sie, ze nikt nie zabrała aparatu :eek: Z ratunkiem przyszedł Mariusz, który w aucie znalazł jakąś wiekową cyfrówkę- full wypas (całe 2mg piksela!) i stąd niestety nienajlepsza jakość zdjęć. Ale cóż zawsze to lepsze niż nic :vis: Wyjazd planowaliśmy na sobotę w godzinach popołudniowych a wyszło tak, że wyjechaliśmy z Krakowa około 23,00.
Załącznik 700
Załącznik 710
Załącznik 711
(Podos wielkie dzięki, ty wiesz za co :bow:, przy kolejnym spotkaniu stawiam :beer:*10). Traska do Rumuni minęła bez większych problemów. Rano podczas posiłku na Rumuńskiej stacji kupiliśmy mapy i ustaliliśmy wstępnie gdzie jedziemy :)
Postanowiliśmy zostawić samochody na pierwszym lepszym campingu, lub u jakiegoś gospodarza gdzieś na na trasie Oradea -Cluj Napoca i wrócić do nich po około 5-6 dniach. I tak sie stało. Gdzieś 60km za Oradą na campingu zostawiliśmy samochody
Załącznik 702
Załącznik 703
i zaczęliśmy dziczyć po górach. Zaczęliśmy, ale nie na długo, w bo jak by to powiedzieć, oprócz jazdy off zaliczyłem nurkowanie tyle ze nie z maską, butlą i płetwami a z DRzetką, kaskiem i wszystkim co miałem na sobie. Myślę se- jak hard to hard :p . A rzeczka niewinna była...:(
Załącznik 704
I konieczna była wymiana oleju bo w ramie i silniku zaczęło robić się masełko. Po powrocie na camping i wymianie oleju moto było gotowe do jazdy.
Załącznik 705
W miedzy czasie Maro jak to Maro rozłożył silnik Husaberga i też coś tam sobie naprawiał (taka tam mała zabawa "Jak rozebrać silnik w 10 min."
Załącznik 706
Po tych wszystkich naprawach było już dość póżno i skupiliśmy sie na pysznych piwkach w plastikowych butelkach
Załącznik 707
i niestety tego dnia było już po jeździe :vis:
A póżniej się działo, oj działo...!
Dzięki wszystkim uczestnikom za super przygodę i zajebiście spędzony czas :chleje:
Ps. Nie sugerujcie się datami na niektórych fotach- brak czasu żeby ją ustawić :oldman:
Tutaj jeszcze kilka fotek.
Załącznik 684
Załącznik 685
Załącznik 686
Załącznik 687
Załącznik 688
Załącznik 689
Załącznik 690
Załącznik 691
Załącznik 692
Załącznik 693
Załącznik 694
Załącznik 695
Załącznik 696
Załącznik 708
Załącznik 709
CDN.

wolly 29.07.2008 06:09

kajtek , pogratulować i więcej opisu po prostu ENDUROMANIA

Pastor 29.07.2008 07:12

No cus piknego :)
Zdrowia!

:hello:

P.S.
Kajtek - trochę przeedytuję CI tego posta coby zdjęcia nie było koło siebie, bo się cieżko przegląda w IE.

kajetan 29.07.2008 08:04

Cytat:

Napisał wolly (Post 17297)
kajtek , pogratulować i więcej opisu po prostu ENDUROMANIA

Pełen opis wyjazdu zostanie w najblizszym czasie "popełniony"
Bo to co jest powyzej to jest tylko skrawek tego co sie działo :kumbaya::zdrufko::beer::lobby:

7Greg 29.07.2008 09:31

Fajny wypad :D
Gratulacje

rambo 29.07.2008 10:55

klasa !! endurotszoda pełna gębą !! :Thumbs_Up: :oldman:

maro 29.07.2008 11:33

Tu wiecej fotek http://picasaweb.google.com/zientars...uniaEnduro2008



bylo czadowo ale jak zwykle za malo terenu. Mam duzo czasu w pracy wiec zaczne pisac relacje ;)

Maro

ramires 29.07.2008 17:55

Dziękówa!!

Czekam zatem na relację :lukacz: :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.