Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Ubiór motocyklistki (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=5519)

ruda 07.07.2012 19:54

Cytat:

Napisał Kaś (Post 248493)
Ja jeźdzę w młodzieżowej/dziecięcej O'neal Underdog i sobie chwalę, bo stosunek ceny do jakości był przyzwoity.

Ja również jeżdżę w tej właśnie zbroi i nie narzekam - jedynie trochę w 'klatce' odstaje... ale nie ma tego złego... miejsce idealnie nadaje się do chowania np. ważnych dokumentów :-)
Kupiłam w Krakowie w Defenderze - po poprzednich przymiarkach, próbach i błędach wolałam przymierzyć ją osobiście.
(Gratis gustowna opalenizna w krateczkę na przedramionach :-))

Co do nakolanników to kupiłam do kompletu młodzieżowe O,neal Pumpgun - ogólnie ok ale chyba jednak trochę za krótkie i te cholerne wkładki materiałowe za nic nie chcą trzymać się na swoim miejscu :)

Pozdrawiam
Ruda

asti 17.07.2012 22:27

Niedługo koniec sezonu a ja zastanawiam się nad kupnem butów, bo póki co jeżdżę w trekingach. I tu pytanie do Was, drogie Lejdiski. W jakich butach pomykacie? Kupować turystyczne czy enduro? Doradźcie :)

ruda 19.07.2012 23:57

Cytat:

Napisał asti (Post 249796)
Niedługo koniec sezonu

Że co? Kurcze ale mnie wystraszyłaś!!! Jakiś koniec świata czy cuś??? Mam nadzieję, że żartowałaś :)

Mam i turystyczne i enduro (prawie enduro). Jeżdżę w enduro. W turystycznych czuję się goła :) A enduro sprawdziły się już nie raz i doceniam, że jej mam za każdym razem gdy obrywam np jakąś gałęzią... :)

Mam młodzieżowe Alpinestars Tech 4 i poza tym że trochę się rozłażą są ok :)

Hanka 03.11.2012 15:34

Szanowne Lejdiski!
Jeździcie w temperaturze około zerowej? Ja jeżdżę, tylko problem mam zdrowotno - ubiorowy.
Mam ściorany kręgosłup mocno w części lędźwiowo - ogonowej i jak go zawieje choćby troszkę to katastrofa. Zainwestowałam w porządny pas nerkowy i zapięłam go nieco niżej. Niby ciepło jak jadę. Ale jak stanęłam to nogę ręką musiałam przez motra przerzucać bo mi się przestał zginać kręgosłup. Bolało jak pieron.
No i tak - jak zapnę pas na ubranie to od góry dziura między pasem a plecami i wieje. Jak zapnę pod ubranie to mi po chwili pas ląduje w talii i ogona już nie chroni. Któraś Lejdiska ma na to jakiś patent?
Pozdrawiam
Hanka:)
_________________________________________________
The road to success is always under construction

jagna 03.11.2012 20:43

U mnie sprawdzają się spodnie wysokie, babskie, na szelkach (Rukka). Jak siedzę , kończą mi się w połowie pleców ;) i nic nie wieje. Na to zbroja z "ogonkiem", który zakrywa...no... dolną część pleców.
Takie wysokie spodnie strasznie estetyczne nie są, ale praktyczne...

DwaMariany 03.11.2012 20:58

Ja miałem problem z nerkami. Teraz jak jest <5*C zakładam termobieliznę, spodnie narciarskie starego typu na szelkach (takie pianki z karbowanymi kolanami) pas nerkowy, bluza z polaru i na to spięte razem kurtka i spodnie moto. Czuję się lekko ściśnięty,ale skończyło sie sikanie krwią.

Hanka 05.11.2012 00:28

Cytat:

Napisał jagna (Post 266742)
U mnie sprawdzają się spodnie wysokie, babskie, na szelkach (Rukka). Jak siedzę , kończą mi się w połowie pleców ;) i nic nie wieje. Na to zbroja z "ogonkiem", który zakrywa...no... dolną część pleców.
Takie wysokie spodnie strasznie estetyczne nie są, ale praktyczne...

Jagna, a w jakiej zbroi jeździsz? Tu też nie mogę dobrać nic wygodnego....
Pozdrawiam
Hanka
______________________________
- Nie można mieć wszystkiego.
- Można.

jagna 05.11.2012 15:06

O w takiej:
https://lh3.googleusercontent.com/-L...0/DSC_2190.jpg

Supershield się to nazywa. Nie testowałam na szczęście za mocno ;)

Hanka 07.11.2012 19:14

No tak - Jagna. Ładnemu we wszystkim ładnie:)
Pozdrawiam
Hanka
____________________________
Mas, mas, mas, quiero mas!

megi 11.11.2012 13:35

Jagna, a pokaż proszę plecy tej zbroi :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.