Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Ciuch Afrykańczyka (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=130)
-   -   Kurtka Klim Badlands Pro opinie? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=36632)

bender42 07.02.2020 08:44

Za taką cenę za komplet też bym brał. Co do samej kurtki za 2k jednak bym wziął tą którą wziąłem czyli Carlsbad. Dużo lżejsza i wygodniejsza, mniej bezpieczna bo nie tak pancerna ale coś za coś.

Grzechu2012 07.02.2020 08:57

Bierz nie pytaj nawet!!!
Wygodna, przewiewna, whuj kieszonenek (też ukrytych) poprostu mega
Jedyny minus to ciężar ale to już wina protektorów.
Ja osobiście polecam nakulałem w komplecie już 20000km

dzinks 07.02.2020 13:37

Napisałem ci pw

Dubel 07.02.2020 18:02

No i dupa. Ceny się zgadzały ale rozmiar XXL był za duży, źle się układał i pomimo że jest ze mnie kawał chłopa to wyglądałem jak bym kurtkę zajebał starszemu bratu, a XL nie mają na stanie. Carlsbad był fajny i mi się podobał ale zdecydowanie za lekki, znaczy za cienki na moje potrzeby więc odpuściłem.
Dziękuję wszystkim za opinie i podpowiedzi.
Jeśli chodzi o jakość to Wszystkie produkty Klim jakie dziś miałem okazję macać wzbudzały zaufanie.
Pozdro

Pirania 07.02.2020 18:47

Klim na naprawdę fajne rzeczy, czasami ceny zabijaja ale generalnie warte grzechu.
Mam komplet na snowbike/ skuter śnieżny i robią robotę.. Używam też na nartach...:Thumbs_Up:

mdxmd 09.02.2020 10:03

traz jest wyprzedaż modeli z piaskowym kolorem, ale ceny które dubel podał to 1/2 ceny wyprzedażowej u nas za ten mało popularny kolor.

spodnie 2600zł
kurta 3600zł

zastanawiam się nad modelem badlands lub laptitude, może na targach w warszawie będzie okazja przymierzyć..

czy ktoś ważył badlands ?? rozmawiałem z użytkownikiem i mówił, że na lokalne wycieczki ma inną odzież bo badlands jest zbyt pancerny i ciężko się w tym chodzi i spaceruje :) ale w trasie robi robotę w KAŻDYCH warunkach.

Grzechu2012 09.02.2020 10:49

ważył:
kurtka 3,9 kg
spodnie 2,36 kg

chodzi się wygodnie, jeździ się wygodnie, niewygodnie się to w ręku nosi tylko.
Wagę podnoszą protektory D3O w kurtce, jak wyjąłem je do prania to była lekka.
Ostatnio pojechałem w niej lokalnie na szuterki i było ok, wygodniej niż w zbroi.

edit: jak pisał kolega powyżej pas nerkowy kurtki zabiera wagę z barków i,
u mnie minusem jeszcze jest to że przylega pod pachami (obadałem że to wina barkowych protektorów bo są solidne/grube) i po 2-3tyg jazdy jony srebra umierają od smrodu :P

mdxmd 09.02.2020 21:45

Cytat:

Napisał Grzechu2012 (Post 667971)
ważył:
kurtka 3,9 kg
spodnie 2,36 kg

chodzi się wygodnie, jeździ się wygodnie, niewygodnie się to w ręku nosi tylko.
Wagę podnoszą protektory D3O w kurtce, jak wyjąłem je do prania to była lekka.
Ostatnio pojechałem w niej lokalnie na szuterki i było ok, wygodniej niż w zbroi.

edit: jak pisał kolega powyżej pas nerkowy kurtki zabiera wagę z barków i,
u mnie minusem jeszcze jest to że przylega pod pachami (obadałem że to wina barkowych protektorów bo są solidne/grube) i po 2-3tyg jazdy jony srebra umierają od smrodu :P

czy rozmiarówka jest "normalna" tzn. sugerować się rozmiarami innych marek czy klim ma swoją ? z poprawką na rozmiary chłopa z USA

Dubel 10.02.2020 06:32

Cytat:

Napisał mdxmd (Post 668048)
czy rozmiarówka jest "normalna" tzn. sugerować się rozmiarami innych marek czy klim ma swoją ? z poprawką na rozmiary chłopa z USA

XXL była mi za duża więc rozmiary są raczej "amerykańskie"

Emek 10.02.2020 06:38

Bardzo amerykańskie. Mam 178 i 96 w klatce. W L utonąłem. M jest idealne.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.