Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Przygotowania do wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Literówka w papierach (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=31446)

hellwoot 11.03.2018 10:51

U mnie był podobny błąd. Poprawili od ręki. W dowodzie wpisali "poprawna nazwa modelu" dali stempel i parafke, w karcie to samo. W karcie poprawka była nie pod tą folijką tylko na którejś z kartek, tam gdzie dopisują np. hak itp. i w dowodzie tak samo, tam gdzie gaz i hak dopisują (w autach) :D
Miałem ze sobą dokumenty ze sprowadzenia moto do PL bo w moim przypadku błąd popełnił diagnosta co pierwszy przegląd robił.

Boldun 11.03.2018 20:31

Cytat:

Napisał szkotu1 (Post 574617)
U mnie był podobny błąd. Poprawili od ręki. W dowodzie wpisali "poprawna nazwa modelu" dali stempel i parafke, w karcie to samo. W karcie poprawka była nie pod tą folijką tylko na którejś z kartek, tam gdzie dopisują np. hak itp. i w dowodzie tak samo, tam gdzie gaz i hak dopisują (w autach) :D
Miałem ze sobą dokumenty ze sprowadzenia moto do PL bo w moim przypadku błąd popełnił diagnosta co pierwszy przegląd robił.

Dokładnie to samo u mnie było
Yamaha / model 600 Tenere :) tak mam w Dowodzie i Karcie Pojazdu
Diagnosta który robił pierwszy przegląd popełnił błąd.
Wydzwoniłem diagnoste i przysłał mi poprawione dokumenty.
z tymi poszedłem do Wk i tam od ręki poprawili... wpis w Dowodzie i Karcie Pojazdu
Babka z WK powiedziała, żebym na wszelki wypadek, xero papierów od diagnosty profilaktycznie woził ze sobą jak za granicę chce jechać

vanik 11.03.2018 22:50

Hmm a ja w tej pozycji mam samo RD, czyli moto się nazywa Honda Rd... ��

ARG 11.03.2018 23:05

Imo to jeśli poprawili w karcie pojazdu to można też wymienić dowód na taki bez błędów. Porada z targaniem xera od diagnosty z polska, bezcenna ;)

Kazmir 12.03.2018 11:23

Ja tam bym zostawił jak było! Kupujesz auto Honda HRV bez papierów i....jesteś wygrany;):haha2:

szynszyll 13.03.2018 05:46

madrosci urzednikow nie ogarniesz. mi kiedys w wk babka zakwestionowala niemieckie wymeldowanie bo bylo wydrukowane na kartce a4 bialej a najczesciej drukowali na zielonej. podpisy, dane i stempelki-hologramy byly oczywiscie ok. po prostu urzednik w DE taka kartke wlozyl do drukarki. a tu pani mowi, ze dokument niewazny. naczelnikiem wk byl mlody gosc, ktoremu bylo autentycznie glupio jak sie do niego przeszedlem z ta sprawa. pani oczywiscie obrazona na amen po wszystkim :)

Gończy 14.03.2018 13:53

No to suma sumarum u mnie wyszło tak.
Pojechałem po pracy na stację, gdzie robiłem przeglad w sobotę i wypisali mi uwagę w papierach z przeglądu: Oczywista omyłka w modelu pojazdu. Powinno być XRV 750RD07.
Następnie telefon do WK gdzie wydana była karta pojazdu. Sprawdzili, przyznali że pomyłka, skserowali mi nawet pierwsze badanie techniczne i wpisali od ręki w karcie pojazdu w rubryce: Zmiany parametrów technicznych pojazu:
Prawidłowy Model XRV 750 RD07.
Jutro udaję się do urzędu swojego (z papierkiem od diagnosty) po wpis w dowodzie rejestracyjnym. Poszło bez problemów, szybko i bezpoleśnie, bez kolejek.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.