Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   POWITALNIA: witam szanowne grono Lejdis:) (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=4740)

burja 04.12.2009 14:28

POWITALNIA: witam szanowne grono Lejdis:)
 
Poniewaz nie ma powitalni dla Lejdis w tej czesci forum wiec pozwoliłam sobie ja na własny użytek stworzyć:) tym bardziej ze jestem juz po obejrzeniu obu czesci oskarowego filmy w o.m.c. hollywodzkiej produkcji Baby :Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up:wyrazy podziwu ;) sama zaczynam dopiero uczyc sie jezdzic trampkiem (jak na afrykanskie forum przystało) ale mam to szczescie byc kobietka wiec... tym bardziej miło mi Was poznac:D mam nadzieje tez-do zobaczenie w wersji life :at: aga, zwana rowniez burją

Ola 04.12.2009 16:32

Witamy, witamy w damskim gronie. U nas to kompletny "misz masz" panuje: AT, KTM, WR, BMW i pewnie jeszcze inne o których nie wiem. Także Trampek jak najbardziej pasuje, a i tak najważniejsze są chęci.

Pozdrawiam

Kazmir 04.12.2009 17:20

W imieniu męskiej części forum - Witamy Goooooooorąco Aga i do zobaczenia na :at: life

lena 04.12.2009 18:54

Witaj burja i czuj się tu ...lepiej niż w domu!

Dzieju 04.12.2009 21:32

Cytat:

Napisał Kazmir (Post 87236)
W imieniu męskiej części forum - Witamy Goooooooorąco Aga i do zobaczenia na :at: life

Witamy witamy....
a ty Kazmir tylko za spódniczkami się uganiasz ;)

piotrek 04.12.2009 22:19

Witamy witamy:)
i do zobaczenia jak najszybciej:)

burja 05.12.2009 09:58

[quote=Dzieju;87303]Bo za głośno o tym mówisz, zamiast gadać to rób, cicho i dyskretnie :)

szczerośc przed wszystkim, i to własnie w Was najbardziej lubie :D
poza tym nie ma to jak dobre rady doświadczonego kolegi :Thumbs_Up:
dzieki Lejdis,dzięki Dźętelmen:) już sie ciesze na spotkanie w wersji life :at:
miło mi was poznac ;)

ucek 05.12.2009 16:38

cześć nowy Lejdisie :):):)
sezon powoli dogorywa niestety.. więc poza pełnym przyjemności(sic!) śmiganiem po tutejszym forum :D, życzę Dzikiej Dzidy w nadchodzącym 2010 YEAH!!! :at::D

burja 08.12.2009 22:57

Cytat:

Napisał ucek (Post 87377)
cześć nowy Lejdisie :):):)
sezon powoli dogorywa niestety.. więc poza pełnym przyjemności(sic!) śmiganiem po tutejszym forum :D, życzę Dzikiej Dzidy w nadchodzącym 2010 YEAH!!! :at::D


hehe witaj:)nic sie Ucek nie martw,słyszałam ze sezon to tu ponoc nie umiera nigdy, co najwyzej chwilowo odchodzi w cien:D i to na tak krotko jak to tylko mozliwe:Sarcastic:alez oczywiscie, zamierzam zrealizowac Twoje zyczenia i to mam nadzieje szybko ;) a moze nawet (oby;)) z Wasza pomoca i w Waszym towarzystwie :at::at::at::D

Maćka 09.12.2009 16:22

Cześć Burja, witamy Cię chlebem i solą w naszych skromnych progach :D

Maćka

Jola 10.12.2009 10:09

Cytat:

Napisał burja (Post 87190)
Poniewaz nie ma powitalni dla Lejdis w tej czesci forum wiec pozwoliłam sobie ja na własny użytek stworzyć:)

I bardzo dobrze! Że też wcześniej na to nie wpadłyśmy? Witaj, witaj :) :)

agus 13.12.2009 20:03

Witam babeczki
Buraj dzięki za przywitanie na forum TA i skierowanie tutaj. Mam nadzieje ze się na wiosen gdzieś spotkamy :)

pozdrowienia dla wszystkich Pań :)

Dona 13.12.2009 20:39

Witam serdecznie!!! :kumbaya:

Burja przyznam się że też kilka tygodni temu przeglądając ten dział brakowało mi powitalni.

Szkoda, że na Pomorzu jest mało Afrykańskich Lejdis, bo ja na wiosnę planuję ostre treningi i będę potrzebowała towarzystwa :)

Pozdrawiam

Jola 13.12.2009 20:54

Cytat:

Napisał Dona (Post 88453)
Witam serdecznie!!! :kumbaya:

Burja przyznam się że też kilka tygodni temu przeglądając ten dział brakowało mi powitalni.

Szkoda, że na Pomorzu jest mało Afrykańskich Lejdis, bo ja na wiosnę planuję ostre treningi i będę potrzebowała towarzystwa :)

Pozdrawiam

Witaj w naszych szeregach Dona. Motobabek przybywa i tak trzymać!

Wątek przyklejony :). Niech to będzie babska powitalnia.

burja 18.12.2009 11:49

Cytat:

Napisał agus (Post 88446)
Witam babeczki
Buraj dzięki za przywitanie na forum TA i skierowanie tutaj. Mam nadzieje ze się na wiosen gdzieś spotkamy :)

pozdrowienia dla wszystkich Pań :)


cała przyjemnośc po naszej stronie :D a pewnie ze gdzies sie spotkamy-mam nadzieje :) a gdybyś przypadkiem byla w okolicach-zapraszamy do wrocka ;) chyba ze wybierzemy sie z lejdisami potaplac sie błocie i pola orac motongami-tzn pojezdzic enduro(w moim przypadku-jak beda chcialy mnie troche pouczyc, ale jak je znam-pewnie beda, mam nadzieje :D)-chetnie, tylko niech troche snieg zelzeje-pomysl o tym:)

burja 18.12.2009 11:50

Cytat:

Napisał Dona (Post 88453)
Witam serdecznie!!! :kumbaya:

Burja przyznam się że też kilka tygodni temu przeglądając ten dział brakowało mi powitalni.

Szkoda, że na Pomorzu jest mało Afrykańskich Lejdis, bo ja na wiosnę planuję ostre treningi i będę potrzebowała towarzystwa :)

Pozdrawiam

zapraszamy do nas :) u nas tez mozna potrenowac. no i bedzie nas wiecej :D

Dona 20.12.2009 10:05

Cytat:

Napisał burja (Post 89340)
zapraszamy do nas :) u nas tez mozna potrenowac. no i bedzie nas wiecej :D

Z pewnością skorzystam z zaproszenia :) im więcej tym ciekawiej :) :at:

eva 28.12.2009 21:41

witam Wszytkie, na których użytek Burja stworzyła ten wątek...pomysł przedni...chciałabym i ja aktywnie bywać w tym niezwykłym gronie, z największą przyjemnością czytam, poznaję i wciąż się uczę :), eva

Kazmir 28.12.2009 22:10

Witaj Eva. Cieszy, że coraz więcej jest Lejdis. Jest problem na zlotach - panowie nie mają z kim tańczyć ! Jeszcze trochę i problem się sam rozwiąże.:haha2::);)

Roomyanek 28.12.2009 22:31

Hello Lejdis!
Wrocław się kłania, jeszcze nie jestem brudasem :mur: jak Wy (jak ja Was podziwiam ) ale mam nadzieję, ze przy waszej pomocy jakieś pierwsze kroki uda mi się zrobić.
Latam na GS 12, ale w planach coś małego się kluje :)
Pozdrówka!
(Ucek buziol dla Ciebie)

lena 28.12.2009 22:58

Cytat:

Napisał Roomyanek (Post 90876)
Hello Lejdis
(Ucek buziol dla Ciebie)


Resztę obcałujesz na wiosennym rozpoczęciu sezonu! Pozdrowionka.

Roomyanek 29.12.2009 00:12

Ups, buziaki dla wszystkich a dla Ucka ten większy :D

BABA 29.12.2009 14:44

ja też witam wszystkie nowe zakręcone babeczki :Thumbs_Up::D:)

Roomyanek, zapraszam w imieniu Zone Breslau na spotkania czweartkowe , kawiarnia Oleńka przy ulicy Sudeckiej ileś tam . Mam nadzieje, że fizycznie dołączysz do grona :D

MaRP 30.12.2009 11:28

Cześć Roomyanek:)
Jak to "nie jestem brudasem"? Ostatnia przejażdżka, czarną afri nie liczy się?:D

Pozdrawiam :).

magda 07.01.2010 00:27

I ja też przyłączam się do dzielnych kobitek pomykających na dwóch kółkach...Miło mi będzie gościć w gronie Lejdis!
Pozdo!!!

wlodar 07.01.2010 20:17

Cytat:

Napisał magda (Post 92357)
I ja też przyłączam się do dzielnych kobitek pomykających na dwóch kółkach...Miło mi będzie gościć w gronie Lejdis!
Pozdo!!!

to się porobiło :vis::dizzy::D

zagon 07.01.2010 21:38

...To jak teraz będzie Włodziu, dołączysz do "Lejdis"? Przecież jak Madzia będzie jeździć jako plecak..? ;-)

Cześć Magda :D.

lena 08.01.2010 07:42

Madzik, trzeba było od razu pisać,żeś od Włodara - buziaki i serdecznie witam! Mam nadzieję,ze do zobaczenia niebawem.

magda 08.01.2010 10:05

Witaj Lenko!
Mam nadzieje, że widzimy się na rozpoczęciu sezonu, gdzie będzie równie miło i tanecznie jak na zakończeniu...:-)
Do zobaczenia!!!

Azja 08.01.2010 15:19

To ja też się witam i pozdrawiam dzielne babeczki:)

7Greg 08.01.2010 15:26

To ja Was dzielne Babeczki witam :)

dabal 08.01.2010 15:45

I ja taż bym się przywitał ale się wstydzę;)

chinol 08.01.2010 19:07

witam wszystkie nowo przybyłe lejdiski qtóre niedawno się zalogowały ale są z nami od dawna ;)



no lejdisów tez witam

Cytat:

Napisał 7greg (Post 92676)
To ja Was dzielne Babeczki witam :)

:umowa:

magda 09.01.2010 02:15

Ano dziękujemy dziękujemy przemiłym Panom :-)))

AnnaKarolina 10.01.2010 23:33

czasami droga...czasami manowce...
 
Nie po to ruszamy w drogę, żeby nałykać się egzotyki i błyszczeć anegdotami jak świateczna choinka. Droga jest po to, żeby nas oskubać, wyżąć, wymaglować, aż będziemy jak stary sprany ręcznik, który z kawałkiem mydła dają nam w burdelach. Uciekamy jak najdalej od wszelkich alibi i ciągnących nad nami przekleństw, i patrząc na każdy nędzny tobół, dźwigany przez zatłoczone poczekalnie i wąskie perony dworców porażających upałem i nędzą, widzimy własną trumnę.
Właściwie to u mnie zaczęło się od gleby...
Pozdrawiam Wszystkich:)

lena 11.01.2010 18:11

Gratuluję niekonwencjonalnej formuły powitania.Witamy w kobiecym gronie.

burja 14.01.2010 17:04

Witajcie Babeczki:) Madzia, Eva, Azja, Roomyanek i AnnaKarolina :):):):):) :zdrufko:
oraz Chinol, Włodar i Dabal ... :):):):vis:;) pozdrawiam i do zobaczenia :D

AnnaKarolina 15.01.2010 18:57

Lena i Burja:)

macham do Was i mrugam okiem:)

Jutro Moto Weteran Bazar / Łódź...wstaję o 4.00 nad ranem...może jakieś 'szkiełko' ładnie się do uśmiechnie:)

agus 19.01.2010 22:25

Witam wszystkie nowe Babeczki :)
AnnaKarolina widzę, że zaczynałyśmy tak samo. Gleba musi być:) pozdrówka

AnnaKarolina 20.01.2010 20:39

Cytat:

Napisał agus (Post 95054)
Witam wszystkie nowe Babeczki :)
AnnaKarolina widzę, że zaczynałyśmy tak samo. Gleba musi być:) pozdrówka

Agus,
Niektórzy powiadają, że cenne rzeczy można uzyskać płacąc jedynie własnym zdrowiem....
podróż, motocykl i pisarstwo stawia nas niekiedy w takiej sytuacji...

jak powiedział jeden z tych, co podróżowali: 'czasem człowiek znajduje się w sytuacjach niebezpiecznych, w których musi wszystko postawić na jedną kartę, jeśli ją jeszcze ma. Jeśli jej nie ma, umiera.'

W miarę bezpiecznych dróg:)

Afryka_Dzika 22.01.2010 10:48

Tu mnie jeszcze nie było - melduję się na RD02 :)

burja 24.01.2010 22:41

Cytat:

Napisał Afryka_Dzika (Post 95502)
Tu mnie jeszcze nie było - melduję się na RD02 :)

:zdrufko:

elutka 06.04.2010 10:41

Cześć Lejdiski :D

przyznaję ze skruchą, że w tej powitalni jeszcze nie byłam :o,
nadrabiam więc zaległości i kłaniam się nisko :bow:;

Jednocześnie pragnę "donieść", że powierzono mi sprawowanie pieczy nad "babskim kącikiem"
a to z powodu, że Jola chwilowo zmieniła swoje moto na 4 kółka w wózeczku małego Kajtusia :)
Rozmawiałyśmy i powiedziała, że na razie, jedyne o czym mogłaby motocyklowo myśleć, to terenowe opony do wózka (żeby tatusiowi uatrakcyjnić spacerki z synkiem ;)

Jolcia - gratulacje i buziaki, rośnijcie zdrowo! Zglądaj do nas jak tylko czas pozwoli - czekamy na Ciebie!

Mam nadzieję, że będzie nas tu coraz więcej, że dział Lejdis w dalszym ciągu pozostanie wesołym i atrakcyjnym (nie tylko dla kobitek:) miejscem forumowych spotkań. Postaram się w tym jakoś pomóc a przynajmniej zbytnio nie namieszć - w razie czego dajcie mi bana :rolleyes: ;)

Dziewczyny radosnego i bezpiecznego "latania" i mnóstwa pozytywnych emocji w nadchodzącym sezonie:Sun:!:lc8::rules:
buziaki wasza elutka

elutka 06.04.2010 10:58

witam ponownie ponieważ nasze "inauguracyjne" posty (tj kilka ostatnich forumowych dni) wycięło w kosmos :dizzy:

Ucek, Maćka - dzięki za odzew - haha widać dla kogo sezon trwa cały rok ;):D

Azja! Wszystkie trzymamy kciuki za twoje "A" :brawo: - mam nadzieję, że zdążyłaś przeczytać ilu masz tu fanów :D niech Cię to utwierdzi w przekonaniu, że zejście z bajraszowych pleców to baaaaardzo dobry pomysł :):Thumbs_Up:

Pisz tu do nas o swoich emocjach i pierwszych "8" bedziemy wspierać a przy okazji pewnie wiecej koleżanek sie ośmieli :webers:

Azja 07.04.2010 09:53

Dzięki Elutka, buziki:)

Brunetka 07.04.2010 18:54

Witajcie dziewczyny,
Nazywam się Barbarka, jestem z Kostrzyna nad Odrą, motorem "jeżdzę" od niedawna :) (Zakupiliśmy oczywiście Africe)
1 przejażdzka była ok (oczywiście na bocznych drogach) a za 2 razem wywróciłam się, a po pewnym czasie zapisałam się na prawojazdy na kat.A :D
Dziś już za mna 2 h jazdy i z każdą nową godziną zakochuję się coraz bardziej :)

lena 07.04.2010 18:56

:Thumbs_Up:Powodzenia i szerokości. Witaj.

Dona 07.04.2010 23:52

Brunetka-Super!
Wywrotki to naturalna sprawa, ja też pierwsze tygodnie na motorku a mój prywatny instruktor postanowił zacząć od żwirowni ... a co za tym idzie więcej czasu spędzam w piachu ... już nauczyłam się odpadać od moto... a podnoszenia Afryki - nie zazdroszczę...
Pozdrawiam :webers:

Azja daj znać kiedy mam zaciskać kciuki, bardzo ucieszył mnie Twój post o kursie ... Powodzenia !!!!!!!

nastia 08.04.2010 00:02

Witajcie Motobabki!

Ja też się przywitam, skoro taki ładny wątek powstał. Mam na imię Ania/Anka i jestem na początku motocyklowej drogi. Właśnie niedawno mój chłop zakupił małego GS-a (bmw), którym będzie musiał się ze mną dzielić :D

Oboje przesiedliśmy się ze skuterów, także szanse są wyrównane. Ja wolałabym na pierwsze moto coś jeszcze mniejszego, żeby opanować dobrze technikę i nie użerać się z ciężkim potworem, ale trochę już okiełznałam tego bawarskiego czerwoniaka, więc nie będę narzekać. A za jakiś czas pewnie doszkalanie w JEDYNEJ SŁUSZNEJ szkole jazdy :p (Pozdrowienia dla Cioci Ucka, która może mnie pamięta, ale pewnie nie :D)

elutka 08.04.2010 01:31

witam nowe Lejdis :)
widze, że na głęboką wodę rzucone - AT 04 i Gs'ik to całkiem zacny pułap jak na 1-sze moto. Dzielne jestescie i z pewnością dacie radę bo widać determinacja w Was odpowiednia; w razie potrzeby pytajcie, radźcie się mamy tu całkiem spore grono fajnych koleżanek a niektóre to prawdziwe GURU motocyklowych umiejętności i doświadczeń. Dziewczyny - samych radości z dosiadania moto Wam życzę :lc8::D

Nastia - czy ten Wasz czerwony, mały GS'ik nie mieszkał wcześniej w garażu Maćki?

Moje motocyklowe wybory i fascynacje jakoś ewoluują od dużego do małego :rolleyes: Donka! Już niedługo mój PIESZCZOCH nie będzie sam w garażu - zgadnij jakie towarzystwo mu załatwiłam? Tak, tak niebawem założymy klub HD (nie mylić z Harleyem!) a Ty zostaniesz jego Prezesem jako najwierniejszy propagator Hondy NX 250 Dominator - przyznaj ile osób już zaraziłaś tym wirusem? Żwirownia - podziwiam, "prywatny instruktor" - zazdroszczę, mam nadzieję że jak zamieszkam na Półwyspie pouczysz mnie trochę

Azja - czekamy na relacje z kursu - oczywiście chodzi nam o to czy instruktor przystojny i jak Bajrasz to znosi? ;)

Lenka a my to się na ... gadamy na wizji :D

Ucek i Ola pewnie w terenie a reszta pań zimuje jeszcze?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.